23. un 24. jūnijā sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas

20. jūnijs, 2022

“Rīgas satiksme” informē, ka 23. un 24. jūnijā Rīgas sabiedriskais transports ir bez maksas. Vasaras saulgriežu svētku laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā. Tiks nodrošināti āri papildu reisi.

Biļetes

23. un 24. jūnijā, “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos iespējams braukt bez maksas, līdz ar to pasažieriem savs e-talons vai koda biļete transportlīdzekļos nav jāreģistrē.

Sabiedriskais transports

Sabiedriskais transports svētku dienās kursēs pēc brīvdienu grafika. Savukārt, lai nodrošinātu apmeklētāju nokļūšanu uz un no dažādās pilsētas apkaimēs organizētajām pasākuma vietām, 23. jūnijā no aptuveni plkst. 19.00, kā arī naktī uz 24. jūniju līdz aptuveni plkst. 5.30 tiks organizēti papildu reisi sekojošos autobusu, trolejbusu un tramvaju maršrutos:

Līgo nakts maršrutu karti skatīt šeit.

Klientu apkalpošanas centri

22. jūnijā klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8:00 līdz plkst. 16:00. Pārējie klientu centri trešdien strādās, kā ierasts darba dienā – Spīķeru ielā 1 un Kaļķu ielā 1 līdz plkst. 18.00, bet Prāgas ielā 1 un Kurzemes prospektā 137 līdz plkst. 19.00. Ceturtdien un piektdien – 23. un 24. jūnijā, visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Autostāvvietas

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz [email protected]. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.