25. jūlijā norīkots vilciens no Rīgas uz Gulbeni

13. jūlijs, 2020

25. jūlijā ir norīkots speciāls vilciens Rīga – Madona – Gulbene, kas no Rīgas startēs pulksten 08:02 un atpakaļ no Gulbenes dosies pulksten 18:35.

No 24. līdz 26. jūlijam noritēs Gulbenes Pilsētas svētki, un Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu šī reisa pasažieriem. Atliek vien izvēlēties vienu no trim iespējām!

  1. Izzinoša orientēšanās spēle “Atklāj Gulbeni no jauna!”, izmantojot mobilo lietotni “Actionbound”, un Pilsētas svētku aktivitātes.
  2. Velomaršruts, iekļaujot abus Gulbenes vēsturiskos centrus. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 22. jūlijam pa tālruni 26557582. Iespēja nomāt velosipēdus: individuāli 10€ personai, ģimenei no 4 cilvēkiem – 8€ personai, ķivere – 2€, bērnu sēdeklītis – 4€.
  3. Ekskursija ar autobusu, apskatot pilsētas un novada tūrisma objektus: ekskursija izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks”, brauciens ar Gulbenes-Alūksnes bānīti līdz Stāmerienai, pikniks pie kafejnīcas “Sonāte” (uz ugunskura gatavots ēdiens, līdzpaņemtas uzkodas), ekskursija pa Stāmerienas pili, “Pudeļu dārzs” Litenes pagastā, atgriešanās Gulbenē, brīvais laiks. Ekskursija maksā 14.50€ pieaugušajiem, 10.50€ bērniem, pensionāriem, personām ar invaliditāti. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās ekskursijai līdz 22. jūlijam pa tālruni 26557582.

Informāciju par vilciena reisiem un pieturām, kā arī iegādāties biļeti iespējams no 16. jūlija.

Vairāk informācijas par atpūtas iespējām un biļešu cenām Gulbenes pilsētā aicinām uzzināt www.visitgulbene.lv