airBaltic 2024. gada vasaras sezonu papildina vēl ar diviem maršrutiem – kopumā 13 jauni galamērķi

19. septembris, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic publiskojusi papildinājumus lidojumu sarakstam gaidāmajai 2024. gada vasaras sezonai. Pievienojot divus jaunus maršrutus – no Tallinas (Igaunija) uz Burgasu (Bulgārija) un no Tamperes (Somija) uz Palmu de Maljorku (Spānija) –, lidsabiedrība plāno piedāvāt lidojumus 13 jaunos maršrutos no Baltijas valstīm – Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, kā arī no tās jaunākās bāzes – Tamperes.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Turpinot izvērtēt tirgus dinamiku un pasažieru pieprasījumu, airBaltic ir būtiski paplašināt savu maršrutu tīklu un uzlabot savienojamību Baltijā un Tamperē (Somijā). Šoreiz esam izvērtējuši iespēju paplašināt savu tīklu Centrāleiropā un Dienvidaustrumeiropā. Tādi galamērķi kā Burgasa un Palma de Maljorka padara mūsu piedāvājumu vēl pievilcīgāku un daudzveidīgāku.”

airBaltic joprojām ir vadošā lidsabiedrība reģionā, un, nākamajā vasarā sākot lidojumus 13 jaunos maršrutos, mēs nostiprināsim savas pozīcijas un ambīcijas augt, uzlabojot savienojamību no Baltijas un Tamperes,” piebilda Martins Gauss.

Biļetes par pievilcīgākajām cenām šobrīd iespējams rezervēt šeit: www.airbaltic.com.

Maršruts Lidojuma biežums Sākuma datums Cena *, GREEN
Rīga – Alikante (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 27. februāris 129 EUR
Rīga – Tirāna (Albānija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 2. maijs 89 EUR
Rīga – Sofija (Bulgārija) 3 lidojumi nedēļā 2024. gada 2. maijs 79 EUR
Rīga – Ļubļana (Slovēnija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 2. maijs 79 EUR
Rīga – Skopje (Ziemeļmaķedonija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 2. maijs 79 EUR
Rīga – Kišiņeva (Moldova) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 4. maijs 79 EUR
Rīga – Priština (Kosova) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 4. maijs 79 EUR
Tallina (Igaunija) – Billunda (Dānija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 2. maijs 79 EUR
Tallina (Igaunija) – Malta 1 lidojums nedēļā 2024. gada 4. maijs 109 EUR
Tallina (Igaunija) – Burgasa (Bulgārija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 1. maijs 99 EUR
Viļņa (Lietuva ) – Krakova (Polija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 3. maijs 59 EUR
Palanga (Lietuva) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 29. maijs 99 EUR
– Amsterdama (Nīderlande) – Rīga (Latvija)
Tampere (Somija) – Palma de Maljorka (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 3. maijs 129 EUR

*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

Gaidāmajā vasaras sezonā airBaltic plāno sākt lidojumus trīspadsmit jaunos maršrutos – septiņos no Latvijas, trīs no Igaunijas, divos no Lietuvas un vienā no Tamperes. Tāpat lidsabiedrība plāno palielināt lidojumu biežumu maršrutos no Rīgas uz Romu, Telavivu, Prāgu un citos, kā arī no Viļņas uz Parīzi, Minheni, Tallinu un no Palangas uz Rīgu.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 300 darbinieku. airBaltic flotē ir 44 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.