airBaltic atklāj investoriem paredzētu mājaslapu

29. oktobris, 2023

Baltijas valstīs vadošā lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka atklāj jauno investoriem paredzēto mājaslapu, kas ir svarīgi, lai nodrošinātu caurskatāmību, ļaujot investoriem piekļūt svarīgai informācijai par lidsabiedrību un tās darbību. Investori var ērti piekļūt jaunākajai informācijai par lidsabiedrību, tostarp par tās saimniecisko darbību, finanšu rezultātiem, gaidāmajiem pasākumiem un daudz ko citu.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Esam gandarīti ieviest jauno investoru mājaslapu, kas ir būtisks solis ceļā uz plānoto akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO). Šī lapa ir ne tikai vērtīgs resurss, lai mūsu pašreizējie obligāciju turētāji varētu sekot līdzi mūsu jaunākajām ziņām un uzņēmējdarbības attīstībai, bet tā arī ir kā platforma jaunu investoru piesaistei.”

Lai piekļūtu investoru mājaslapai, lūdzam apmeklēt https://company.airbaltic.com/lv/

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 400 darbinieku. airBaltic flotē ir 44 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.