airBaltic Club ievieš bērnu un jauniešu reģistrāciju lojalitātes programmai

28. septembris, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka ievieš jaunu iespēju – reģistrēt bērnu un jauniešu (2–16 gadi) profilus airBaltic Club lojalitātes programmas izmantošanai. Šī iespēja ļaus visiem ģimenes locekļiem pievienoties programmai un kopīgi krāt punktus īpašā Friends&Family (Ģimene&Draugi) kontā. Tādējādi lojalitātes programmas biedri tagad spēs ātrāk iegūt punktus, gūstot būtiskas priekšrocības, tostarp iespēju veikt lielākus pirkumus un īsākā laikā nopelnīt bezmaksas lidojumus.

airBaltic lojalitātes un partnerību nodaļas vadītājs Māris Rudens norāda: “Mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, kā uzlabot airBaltic Club lojalitātes programmas pievilcību tās biedriem. Tagad bērnu un jauniešu iekļaušana programmā sniedz fantastiskas iespējas ģimenēm kopīgi krāt un izmantot punktus Friends&Family kontā, kurā iespējams reģistrēties līdz pat astoņiem cilvēkiem. Turklāt jau tuvākajā nākotnē mēs novērtēsim, ja vēl vairāk mūsu pasažieru izmantos jaunos airBaltic Club piedāvājumus.”

Lai reģistrētu personu, kas jaunāka par 16 gadiem, dalībai airBaltic Club programmā, cilvēkam, kuram ir likumīgas tiesības pārstāvēt nepilngadīgo, ir jābūt: airBaltic Club biedram; personai jāpieslēdzas savam airBaltic profilam, jāievada reģistrējamās personas e-pasta adrese un jāaizpilda reģistrācijas forma.

airBaltic Club ir lojalitātes programma, kurā ceļojot iespējams pelnīt punktus, lai saņemtu dažādas balvas. Tās biedri var pelnīt punktus ikreiz, kad lido ar airBaltic vai izmanto citu ceļojumu partneru pakalpojumus.

Kopumā pastāv trīs lojalitātes programmas līmeņi. Ja jūs gada laikā lidojat 30 vienvirziena reisos ar airBaltic, jūs sasniedzat airBaltic Club Executive līmeni. Ja viena gada laikā lidojat vismaz 60 vienvirziena reisos, jūs nopelnat airBaltic Club VIP statusu.

Lai uzzinātu vairāk pat airBaltic Club, lūdzam apmeklēt vietni: https://www.airBaltic.com/club

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 300 darbinieku. airBaltic flotē ir 44 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.