airBaltic ievieš maksāšanas iespēju ar lojalitātes punktiem

13. oktobris, 2022

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka ieviesusi jaunu maksāšanas iespēju ar airBaltic Club punktiem. Tā ļaus airBaltic Club biedriem izmantot savus uzkrātos lojalitātes punktus, lai vietnē airBaltic.com iegādātos biļetes.

airBaltic lojalitātes un partnerību nodaļas vadītājs Māris Rudens norāda: “Mēs vienmēr meklējam jaunas iespējas, lai lojalitātes programma airBaltic Club tās biedriem kļūtu aizvien pievilcīgāka. Šī maksāšanas iespēja būs pieejama tiem, kuriem lojalitātes kontā būs vismaz desmit airBaltic Club punkti. Tas ir ievērojami mazāk par apjomu, kāds līdz šim bija nepieciešams jebkuru citu privilēģiju izmantošanai. Tāpēc šis piedāvājums būs izdevīgs ne tikai biedriem, kuri spēj uzkrāt lielu lojalitātes punktu apjomu, bet arī tiem, kuri airBaltic Club pievienojušies nesen.”

airBaltic Club biedri tagad varēs pilnībā samaksāt par biļetēm ar lojalitātes punktiem vai arī apvienot tos ar citiem maksāšanas veidiem, piemēram, ar maksājumu karti vai bankas pārskaitījumu.

airBaltic Club ir lojalitātes programma, kas ceļojot ļauj pelnīt punktus un krāt zīmodziņus, lai saņemtu dažādas balvas. Tās biedri var pelnīt punktus ikreiz, kad lido ar airBaltic vai izmanto citu ceļojumu partneru pakalpojumus.

Lojalitātes programma paredzēta ne tikai regulārajiem ceļotājiem, bet arī tiem, kuri ceļo retāk. Klienti, kuri ceļo retāk, arī var saņemt vērtīgas balvas, piemēram, bezmaksas smago bagāžu un iepriekšēju sēdvietas rezervāciju.

Lai iegūtu papildu informāciju par airBaltic Club, lūdzam apmeklēt vietni: https://www.airbaltic.com/lv/par-airbaltic-club

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2000 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 36 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,96% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,04%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.