«airBaltic» jūlija pieprasītākie galamērķi no Rīgas – LONDONA, NICA, CĪRIHE

14. augusts, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi, ka pieprasītākie galamērķi no Rīgas jūlijā bijuši Londona, Nica un Cīrihe. Šie galamērķi ir populāri gan atpūtas, gan komandējumu vajadzībām, jo lidsabiedrība pasažieriem piedāvā plašu ceļojumu iespēju klāstu un elastīgus lidojumu grafikus.

Lielbritānijas dinamiskā galvaspilsēta Londona ceļotājiem piedāvā daudzveidīgus rajonus, izcilus kultūras objektus un bagātu vēsturi. airBaltic lidojumus uz Londonas Getvikas lidostu veic katru dienu līdz pat diviem reisiem dienā, pasažieriem ceļā pavadot vien 2 stundas un 50 minūtes.

Izbaudiet pilsētu, kurā nemanāmi saplūst pludmales klusums un kultūras izsmalcinātība – airBaltic ar četriem lidojumiem nedēļā piedāvā nesteidzīgu un elegantu franču dzīvesveidu Nicā, kas atrodas tikai 3 stundu ilga lidojuma attālumā.

Cīrihe apvieno inovācijas, mantojumu un skaistumu, piesaistot apmeklētājus ar savu šarmu un ainavām. Izbaudiet šo valdzinošo pilsētu Šveicē, jo airBaltic no Rīgas uz Cīrihi piedāvā tiešos lidojumus katru dienu, nodrošinot ērtu nokļūšanu.

Papildus šiem galamērķiem airBaltic lidojumi uz Minheni, Stokholmu, Parīzi un Vīni jūlijā arī bijuši starp iecienītākajiem maršrutiem no Rīgas.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 300 darbinieku. airBaltic flotē ir 42 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.