airBaltic komanda turpina augt – pieejamas 90 stjuartu vakances

24. janvāris, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka šobrīd kopumā piedāvā 90 stjuartu vakances – 70 no tām pieejamas Rīgā un 20 Tallinā. Visi interesenti tiek aicināti piedalīties tiešsaistes stjuartu atlases dienās katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 13.00 (pēc Rīgas laika). To laikā būs iespēja tikties ar pieredzējušiem airBaltic stjuartiem, gūstot ieskatu viņu ikdienas darbā.

Vienlaikus airBaltic šobrīd piedāvā arī 17 citas vakances, lai piesaistītu vairāk nekā 194 profesionāļus. Starp vakancēm ir, piemēram, sertificēts gaisa kuģu tehniķis, DWH izstrādātājs/-a un uzņēmuma risku pārvaldības vadītājs/-a. Lai uzzinātu vairāk par darba iespējām airBaltic, lūdzu, apmeklējiet https://careers.airbaltic.com.

airBaltic vecākā viceprezidente personāla vadības jautājumos Alīna Aronberga: “Tā kā airBaltic turpina augt un plāno palielināt savu floti, mēs ar prieku paziņojam, ka meklējam 90 motivētus stjuartus. Ja esat kādreiz sapņojis par karjeru aviācijā un pasaules iepazīšanu, šī ir iespēja pieteikties un pēc astoņu nedēļu aizraujošas un intensīvas apmācības kļūt par mūsu gaisa kuģa apkalpes komandas daļu. Turklāt aicinām izmantot iespēju un pieejamās vakances, jo arī dažādu citu nozaru pārstāvji ir laipni gaidīti pievienoties airBaltic.”

2023. gadā airBaltic darbā pieņēma 684 cilvēkus, un kopējais darbinieku skaits sasniedza 2 500 profesionāļus. Kopumā tika izsludinātas 177 vakances un saņemti vairāk nekā 24 254 pieteikumi, un veiktas 2 899 darba intervijas. Turklāt būtiski minēt, ka 20 airBaltic Pilotu akadēmijas absolventi 2023. gadā pievienojās uzņēmumam kā otrie piloti.

airBaltic šobrīd nodarbina vairāk nekā 2 500 profesionāļus un aktīvi pieņem darbā jaunus darbiniekus dažādos amatos. Vairāku gadu garumā lidsabiedrība dažādās nacionāla un pasaules mēroga aptaujās konsekventi ierindota starp labākajiem darba devējiem.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 46 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.