airBaltic nodrošinās papildu lidojumus no Rīgas uz hokeja čempionātu Tamperē

26. maijs, 2023

Pēc Latvijas vīriešu hokeja valstsvienības vēsturiskajiem panākumiem 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā un līdzjutēju pieprasījuma Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic paziņo par papildu reisu veikšanu starp Rīgu un Tamperi 27., 28. un 29. maijā. Biļetes cena ir nemainīga – EUR 75 vienā virzienā vai EUR 139 turp un atpakaļ, un biļetes jau pieejamas mājaslapā www.airbaltic.com. Lidojumu grafiks ir īpaši pielāgots, lai līdzjutējiem nebūtu jāmeklē naktsmītne. Papildu čarterreisus 27. maijā un 29. maijā nodrošinās Latvijas Hokeja federācija.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Esam lepni un pagodināti būt daļa no šī ievērojamā Latvijas hokeja izlases sasnieguma. Mūsu izlases izcilās prasmes un mērķtiecība ir izvirzījusi Latviju pasaules mērogā, vienojot valsti ar milzīgu nacionālo lepnumu. Reaģējot uz šo panākumu, airBaltic piedāvā papildu lidojumus starp Rīgu un Tamperi. Tas ļaus Latvijas līdzjutējiem izbaudīt neaizmirstamu atmosfēru un atbalstīt mūsu komandu, virzoties tālāk čempionātā.”

Maršruts Datums un laiks
Rīga – Tampere 27. maijs, plkst. 6.00
Rīga – Tampere 27. maijs plkst. 23.00
Rīga – Tampere 28. maijs plkst. 8.00
Rīga – Tampere 29. maijs plkst. 01.00

Lai pieteiktos papildu čarterreisiem, ko nodrošina Latvijas Hokeja federācija no Rīgas uz Tamperi (27. maijā plkst. 11.00) un no Tamperes uz Rīgu (29. maijā plkst. 11.00), aicinām sazināties ar: [email protected]

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Biļetes uz pasaules čempionātu hokejā (Tamperē) pieejamas šeit – https://www.lippu.fi/en/artist/2023-jaakiekon-mm-kisat/

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina ap 2 300 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 41 Airbus A220-300 lidmašīnu. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%.