airBaltic papildina 2024./2025. gada ziemas sezonu ar jauniem maršrutiem no Rīgas

2. jūlijs, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka gaidāmajā ziemas sezonā uzsāks lidojumus trīs jaunos maršrutos no Rīgas uz Insbruku (Austrija), Hurgadu un Šarm eš Šeihu (Ēģipte), papildinot esošo lidojumu sarakstu.

Lidojumi uz Insbruku ir jaunums airBaltic maršrutu tīklā no Rīgas, un tie tiks veikti reizi nedēļā svētdienās, sākot no 22. decembra. Insbruka atrodas unikālā vietā netālu no tādiem slaveniem slēpošanas kūrortiem kā Santona, Išgla un Štubaja, kas piesaista ziemas sporta entuziastus un piedāvā plašas ceļošanas iespējas. Šis būs jau trešais airBaltic galamērķis Austrijā papildus Vīnei un Zalcburgai.

Lidojumus uz Hurgadu un Šarm eš Šeihu čarter lidojumu vietā tagad lidsabiedrība nodrošinās kā regulārus lidojumus divas reizes nedēļā. Pasažieri varēs iegādāties biļetes uz šiem galamērķiem tieši pie lidsabiedrības, izvēloties lidojumu Biznesa vai Ekonomiskajā klasē. Turklāt TezTour un airBaltic turpinās sadarbības lidojumos uz abām Ēģiptes pilsētām, piedāvājot ceļotājiem iespēju iepazīt Ēģiptes plašās pludmales, bagāto vēsturisko mantojumu, pasaules klases niršanas vietas un unikālos vietējos tirgus.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Turpinot izvērtēt tirgus tendences un pasažieru pieprasījumu, airBaltic ir apņēmusies paplašināt savu tīklu un uzlabot savienojamību. Esam apzinājuši iespēju paplašināt mūsu ziemas sezonas maršrutu tīklu, tam pievienojot jau trešo maršrutu uz Austriju, kas atrodas netālu no labākajiem slēpošanas kūrortiem, tādējādi nodrošinot ērtu piekļuvi ziemas sporta veidu un aktivitāšu cienītājiem. Turklāt mēs sāksim veikt regulārus lidojumus uz atpūtas galamērķiem Ēģiptē, piedāvājot klientiem iespēju baudīt siltos laikapstākļus, aukstajos ziemas mēnešos.”

airBaltic joprojām ir vadošā lidsabiedrība reģionā, un, paplašinot savu tīklu ar jauniem maršrutiem ziemas sezonā, mēs vēlamies nostiprināt savas pozīcijas un ambīcijas attīstīties, uzlabojot savienojamību starp Baltiju un pārējo pasauli,” piebilda Gauss.

Biļetes abās pakalpojumu klasēs – Ekonomiskajā un Biznesa klasē – jau ir iespējams iegādāties lidsabiedrības mājaslapā www.airbaltic.com.

Maršruts Sākuma datums Lidojumu biežums Cena*, Economy Cena*, Business LIGHT
Rīga–Innsbruka (Austrija) 2024. gada 22. decembris Viens lidojums nedēļā EUR 69 EUR 249
Rīga–Šarm eš Šeiha (Ēģipte) 2024. gada 25. oktobris Divi lidojumi nedēļā EUR 145 EUR 399
Rīga–Hugarda (Ēģipte) 2024. gada 26. oktobris Divi lidojumi nedēļā EUR 145 EUR 399

*Zemākā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem, www.airBaltic.com, atkarībā no pieejamības.

Gaidāmajā ziemas sezonā lidsabiedrība plāno uzsākt lidojumus kopumā sešos jaunos maršrutos no Baltijas valstīm – četros no Rīgas, vienā no Tallinas un vienā no Viļņas. Viens no šiem galamērķiem ir Madeira, kas ar Rīgu tiks savienota ar diviem lidojumiem nedēļā. Madeira ir unikāls galamērķis, kas piedāvā īpašu atpūtas pieredzi, pateicoties tās krāšņajām ainavām un satriecošajai dabai.

airBaltic visos lidojumos piedāvā gan Ekonomiskās klases, gan Biznesa klases biļetes. Biznesa klases pasažieri var baudīt pilna servisa pakalpojumu klāstu, tostarp prioritāru reģistrēšanos un iekāpšanu, sēdvietu lidmašīnas priekšā ar brīvu sēdvietu papildu privātumam, trīs kārtu gardēžu maltīti, neierobežotu dzērienu daudzumu un ātrāku izkāpšanu no lidmašīnas pēc ielidošanas.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic trīs gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Turklāt Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā. Papildus tam 2024. gadā airBaltic tika apbalvota ar PROS AI Inovatora balvu 2024 par mākslīgā intelekta izmantošanu, lai optimizētu darbību.