airBaltic paziņo augusta iecienītākos galamērķus no Rīgas

11. jūlijs, 2024

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic paziņo pasažieru iecienītākos galamērķus no Rīgas šī gada augustā. Starp tiem ir Roma, Amsterdama un Milāna. Analizējot biļešu pārdošanu un ceļojumu tendences, lidsabiedrība ir noteikusi vairākus galamērķus, kas 2024. gada augustā ir pieprasīti pasažieru vidū.

airBaltic no Rīgas nodrošina sešus lidojumus nedēļā uz Romu, līdz trim reisiem dienā uz Amsterdamu, bet uz Milānu – piecus lidojumus nedēļā. Papildus šiem reisiem, starp pieprasītākajiem airBaltic galamērķiem augustā ir arī Parīze, Iraklija, Londona un Prāga. Pasažieru nākošā mēneša galamērķu izvēle liecina par lielu interesi ceļot uz Itāliju un Grieķiju, kā arī citiem galamērķiem Eiropā, kas piedāvā gan atpūtas, gan biznesa ceļojumu iespējas.

Maijā airBaltic paplašināja savu lidojumu tīklu, atklājot 15 jaunus maršrutus, ieskaitot septiņus galamērķus Dienvidaustrumeiropā. Turklāt lidsabiedrība plāno atklāt sešus jaunus maršrutus arī gaidāmajā ziemas sezonā – no Rīgas uz Madeiru, Insbruku, Šarm eš Šeihu un Hurgadu, no Tallinas uz Kitilu, kā arī no Viļņas uz Oslo (Torpa). Šogad airBaltic no visām savām bāzēm nodrošinās lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos, kas ir lielākais maršrutu skaits līdz šim. Tāpat sadarbībā ar lidsabiedrības 24 partneriem, airBaltic nodrošina vienas pārsēšanās savienojumus ar galamērķiem visā pasaulē.

Gaidāmajā ziemas sezonā lidsabiedrība plāno uzsākt lidojumus kopumā sešos jaunos maršrutos no Baltijas valstīm – četros no Rīgas, vienā no Tallinas un vienā no Viļņas. Viens no šiem galamērķiem ir Madeira, kas ar Rīgu tiks savienota ar diviem lidojumiem nedēļā. Madeira ir unikāls galamērķis, kas piedāvā īpašu atpūtas pieredzi, pateicoties tās krāšņajām ainavām un satriecošajai dabai.

airBaltic visos lidojumos piedāvā gan Ekonomiskās klases, gan Biznesa klases biļetes. Biznesa klases pasažieri var baudīt pilna servisa pakalpojumu klāstu, tostarp prioritāru reģistrēšanos un iekāpšanu, sēdvietu lidmašīnas priekšā ar brīvu sēdvietu papildu privātumam, trīs kārtu gardēžu maltīti, neierobežotu dzērienu daudzumu un ātrāku izkāpšanu no lidmašīnas pēc ielidošanas.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic trīs gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Turklāt Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā. Papildus tam 2024. gadā airBaltic tika apbalvota ar PROS AI Inovatora balvu 2024 par mākslīgā intelekta izmantošanu, lai optimizētu darbību.