airBaltic paziņo par 11 jauniem maršrutiem

11. maijs, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien publicējusi lidojumu grafiku gaidāmajai ziemas sezonai, kas sāksies 2023. gada oktobrī. Lidsabiedrība no Baltijas valstīm un Tamperes (Somija) veiks lidojumus 11 jaunos maršrutos, kā arī kopumā piedāvās aptuveni 80 maršrutus visā savā tīklā, lai savienotu Rīgu un citas reģiona pilsētas.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs priecājamies paziņot par lielāko jauno maršrutu skaitu ziemas sezonā, kādu jebkad piedāvājusi airBaltic. Gatavojoties gaidāmajai ziemas sezonai, mēs rūpīgi izvērtējam pasažieru pieprasījumu un analizējam tirgus situāciju. Tādējādi mūsu gatavība strādāt Baltijā un Tamperē joprojām ir mērķtiecīga, un esam apņēmušies uzlabot savienojamību reģionā un ārpus tā. Tāpat ar prieku paplašinām savu piedāvājumu ar jauniem maršrutiem un palielinātu lidojumu biežumu mūsu esošajos atpūtas un īso brīvdienu maršrutos.”

“Piemēram, pateicoties Agādīrai, kas papildus Marrākešai ir otrs galamērķis Marokā, un visām četrām mūsu bāzes pilsētām, kas tagad savienotas ar saulaino Tenerifi, mēs ar prieku varam saviem pasažieriem piedāvāt vēl lielāku dažādību. Turklāt šogad mūsu ziemas lidojumu grafiks iepriecinās arī ziemas sporta entuziastiem ar tādiem galamērķiem kā Ženēva un Turīna. airBaltic vienmēr meklē iespējas piedāvājumu uzlabošanai un dažādošanai, un šī sezona nebūs izņēmums,” piebilda Gauss.

Sākot no šī brīža, airBaltic mājaslapā www.airbaltic.com iespējams iegādāties biļetes teju visos jaunajos maršrutos par pievilcīgākajām cenām. Pirmā jauno ziemas sezonas galamērķu izpārdošanas akcija sāksies 16. maijā.

Maršruts Lidojuma biežums Sākuma datums Cena *, GREEN
Rīga–Agādīra (Maroka) 1 lidojums nedēļā 2023. gada 4. novembris EUR 169
Rīga–Alikante (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 26. februāris EUR 129
Tallina–Tampere (Somija)–Amsterdama (Nīderlande)** 7 lidojumi nedēļā 2023. gada 29. oktobris EUR 65
Tallina–Tenerife (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 30. oktobris EUR 225
Tallina–Ženēva (Šveice) 1 lidojums nedēļā 2023. gada 30. decembris EUR 115
Viļņa–Brisele (Beļģija) 4 lidojumi nedēļā 2023. gada 30. oktobris EUR 99
Viļņa–Tenerife (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 31. oktobris EUR 215
Viļņa-Dubaija (AAE)*** 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 1. novembris EUR 239
Viļņa–Turīna (Itālija) 1 lidojums nedēļā 2023. gada 23. decembris EUR 109
Tampere–Tenerife 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 1. novembris EUR 235
Tampere– Kitile (Somija)** 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 22. decembris EUR 99

 

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienā virzienā), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas.

**Biļetes lidojumiem šajos maršrutos airBaltic mājaslapā būs nopērkamas tuvāko nedēļu laikā.

***Tiek gaidīts valdības apstiprinājums. Biļetes airBaltic mājaslapā būs nopērkamas tuvāko nedēļu laikā.

Gaidāmajā ziemas sezonā airBaltic plāno iekļaut kopumā 11 jaunus maršrutus – divus no Rīgas, trīs no Tallinas, četrus no Viļņas un divus no Tamperes.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina ap 2 300 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 41 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%.