airBaltic paziņo par tiešo lidojumu uzsākšanu uz MADEIRU

20. marts, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo par jauna maršruta uzsākšanu no Rīgas uz Madeiru (Portugāle). Pirmais reiss paredzēts šī gada 28. oktobrī, un lidsabiedrība plāno šajā maršrutā veikt trīs lidojumus nedēļā. Šis būs trešais airBaltic galamērķis Portugālē, papildinot jau esošos maršrutus uz Lisabonu un Porto.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Ar prieku paziņojam par turpmāku tiešo reisu piedāvājumu paplašināšanu no Rīgas, mūsu maršrutu tīklam pievienojot Madeiru. Portugāles sala ir lielisks atpūtas galamērķis ar skaistām ainavām un elpu aizraujošu dabu, kas ir kļuvusi par iecienītu ceļojumu galamērķi. Mēs prognozējam lielu pasažieru pieprasījums pēc lidojumiem uz Madeiru, kā arī priecājamies, ka būsim pirmie Baltijas valstīs, kas piedāvās tiešos regulāros lidojumus uz šo salu.”

“Mēs pastāvīgi izvērtējam tirgu un esam apņēmušies vēl vairāk uzlabot savienojamību uz un no reģiona, lai piedāvātu pasažieriem vēl plašāku galamērķu klāstu. 2024. gadā mēs no mūsu bāzēm veiksim lidojumus rekordlielā maršrutu skaitā – vairāk nekā jebkad agrāk, uzlabojot globālo savienojamību, kas rada ievērojamu interesi un pasažieriem piedāvās plašu ceļošanas iespēju klāstu,” piebilda Martins Gauss.

ANA – Aeroportos de Portugal | VINCI Airports komercdirektors Fransišku Pita (Francisco Pita) saka: “Esam gandarīti par airBaltic ierašanos Madeirā ar tiešajiem lidojumiem no Rīgas, kas sāksies 28. oktobrī. Regulārie tiešie reisi uz nozīmīgo Baltijas pilsētu nostiprinās Madeiras kā tūrisma galamērķa pozīcijas visa gada garumā, un tas panākts ar lielisko darbu, ko esam paveikuši kopā ar visiem mūsu partneriem, lai attīstītu reģiona savienojamību.”

Lidsabiedrības mājaslapā www.airbaltic.com jau ir iespējams iegādāties biļetes gan Ekonomiskajā, gan Biznesa klasē.

Maršruts Sākuma datums Lidojumu biežums Cena *, GREEN Cena *, BUSINESS LIGHT
Rīga – Madeira (Portugāle) 2024. gada 28. oktobris Trīs lidojumi nedēļā 199 EUR 429 EUR

*Attiecībā no pieejamības www.airbaltic.com mājaslapā pieejamas zemākās cenas (vienvirziena biļetēm), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas

Plānots, ka lidojumi starp Rīgu un Madeiru ilgs 5 stundas un 55 minūtes.

Papildus jaunajam galamērķim airBaltic palielinās lidojumu biežumu maršrutos no Rīgas uz Stokholmu, Prāgu, Tamperi un citām pilsētām. Turklāt ziemas sezonā lidsabiedrība turpinās veikt lidojumus vairākos sezonālos maršrutos, tostarp no Rīgas uz Ļubļanu un novembrī uz Baku.

Gaidāmajā ziemas sezonā airBaltic plāno no Baltijas valstīm uzsākt lidojumus trīs jaunos maršrutos, no katras galvaspilsētas piedāvājot pa vienam jaunam maršrutam. Turklāt lidsabiedrība palielinās lidojumu biežumu vairāk nekā desmit jau esošajos maršrutos no šī reģiona.

Lidojumi jaunajā maršrutā tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnu, kas šobrīd ir vienas no efektīvākajām komerciālajām lidmašīnām pasaulē. A220-300 nodrošina izcilu lidojuma pieredzi ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi un vairāk vietas rokas bagāžai. Tā uzrāda labāku vispārējo veiktspēju, degvielas ekonomiju un nodrošina ērtības gan pasažieriem, gan apkalpei.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.