airBaltic paziņo populārākos februāra galamērķus no Rīgas

13. marts, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka populārākie galamērķi no Rīgas februārī bijuši Milāna, Tenerife un Minhene. Šie galamērķi ir populāri gan atpūtas, gan komandējumu vajadzībām, jo lidsabiedrība pasažieriem piedāvā plašu ceļojumu iespēju klāstu un elastīgus lidojumu grafikus.

airBaltic no Rīgas veic piecus lidojumus nedēļā uz Milānu, sešus lidojumus nedēļā uz Tenerifi un līdz diviem lidojumiem dienā uz Minheni, pasažieriem piedāvājot biļetes gan Ekonomiskajā, gan Biznesa klasē.

Papildus šiem galamērķiem arī airBaltic lidojumi uz Dubaiju, Berlīni, Parīzi un Helsinkiem februārī bijuši starp iecienītākajiem lidsabiedrības maršrutiem no Rīgas.

Gaidāmajā vasaras sezonā airBaltic plāno uzsākt lidojumus 15 jaunos maršrutos, tostarp septiņos no Latvijas. Tāpat arī lidsabiedrība plāno palielināt lidojumu biežumu no Rīgas uz vairākiem galamērķiem, tai skaitā uz Romu un Prāgu. 2024. gadā airBaltic no savām bāzes pilsētām lidojumus veiks rekordlielā maršrutu skaitā, uzlabojot savu savienojamību, kas piesaista ievērojamu interesi un pasažieriem piedāvās plašas ceļošanas iespējas.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.