airBaltic piedalīsies Baltijas Starptautiskajā aviācijas šovā 2024

14. jūnijs, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic no 15. līdz 16. jūnijam piedalīsies lielākajā aviācijas šovā reģionā – Baltic International Airshow 2024. Jau trešo gadu pēc kārtas tas norisināsies starptautiskajā lidostā Liepāja. Abās pasākuma dienās apmeklētājiem būs iespēja satikt lidsabiedrības pārstāvjus un uzzināt vairāk par uzņēmumu un tā piedāvātajām darba iespējām. Turklāt airBaltic Pilotu akadēmija, kuras praktisko nodarbību telpas atrodas Liepājas lidostā, informēs par studiju piedāvājumu.

airBaltic Pilotu akadēmijai dalība šajā festivālā jau kļuvusi par ikvasaras tradīciju. Pasākuma laikā interesentiem būs iespēja tikties ar akadēmijas pārstāvjiem un studentiem, tostarp airBaltic Cilvēkresursu departamenta speciālistiem. Klātesoša būs arī Planies NFT komanda, kā arī apmeklētājiem būs iespēja nofotografēties īpašajā airBaltic Planies NFT lidmodelī un piedalīties izlozē, kuras galvenā balva – divas biļetes uz jebkuru airBaltic galamērķi.

Vienlaikus aviošovā piedalīsies jaunākais airBaltic Pilotu akadēmijas flotes papildinājums – DA40 (viena dzinēja) lidmašīna, ko rotā īpašs Planies krāsojums. Turklāt pasākumu kuplinās Diamond Aircraft pārstāvju vizīte, kuri ieradīsies, lai iepazīstinātu ar saviem jaunākiem sasniegumiem aviācijas nozarē.

Turklāt šovā būs pārstāvēta arī jaunā airBaltic Tehniskā akadēmija. Tā ir nozīmīga iniciatīva, kas paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas sākt vai attīstīt savu karjeru lidmašīnu tehniskās apkopes jomā. Akadēmija šobrīd pieņem pieteikumus trīs specializētajās programmās, kas tiek īstenotas sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitātiLiepājas Valsts tehnikumu un unikālo airBaltic Mehānikas programmu. Plašāka informācija: https://careers.airbaltic.com/lv/tehniska-akademija.

Šobrīd airBaltic turpina darbā pieņemt jaunus darbiniekus, atspoguļojot uzņēmuma apņemšanos augt. Kopumā dažādās nodaļās, tostarp stjuartu, pilotu, tehniķu un citās, ir vairāk nekā 120 vakanču. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet https://careers.airbaltic.com/lv.

Plānots, ka labvēlīgu laikapstākļu gadījumā Pilotu akadēmijas instruktori veiks formācijas lidojumu ar Diamond DA42 un Diamond DA40 lidmašīnām, kuras izmanto akadēmijas ikdienas lidojumu apmācībai.

Baltic International Airshow 2024 piedalīsies pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Beļģijas, Polijas un Čehijas. Aviošovā priekšnesumi tiks veikti ar iznīcinātājiem F-16Gripen un L-159 Alca, kā arī vairākiem citiem lidaparātiem. Vairāk nekā sešu stundu garā programma piedāvās nozarē labākos gaisa priekšnesumus, neaizmirstamus iznīcinātāju paraugdemonstrējumus un sinhronizētus akrobātiskos lidojumus.

Pirmo reizi aviošovā Baltijas valstīs notiks Air Masters Cup Freestyle Aerobatics Series sacensības, kurās par galveno balvu sacentīsies labākie pasaules piloti. Sestdien notiks kvalifikācijas posms, bet pašas sacensības norisināsies svētdien. Starp savu dalību apstiprinājušajiem pilotiem ir tādas superzvaigznes kā Petrs Kopfšteins (Čehija), Igoris Lobanovs (Lietuva), Melanī Astla (Francija), Ārons Delju (Austrālija) un citi.

Lai uzzinātu vairāk par aviošovu un tā programmu, lūdzu, apmeklējiet: https://www.balticairshow.com/lv.

Papildu informācija par Pilotu akadēmiju ir pieejama šeit: https://airbaltictraining.com/lv/.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBalticdivus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBalticDaudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.