airBaltic piedāvās tiešos lidojumus uz Tenerifi no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes

15. maijs, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka paplašinās tiešo lidojumu piedāvājumus uz Tenerifi (Spānija) ārpus savas mājas bāzes Rīgā, iekļaujot arī lidsabiedrības bāzes Viļņā (Lietuva), Tallinā (Igaunija) un Tamperē (Somija). Lidojumi divas reizes nedēļā tiks uzsākti 2023. gada oktobra beigās, airBaltic tos piedāvājot starp 11 jauniem maršrutiem, kuros reisi gaidāmajā ziemas sezonā tiks nodrošināti no Baltijas valstīm un Tamperes.

Tenerife ir Spānijas sala Atlantijas okeānā, tā ietilpst Kanāriju salu arhipelāgā. Sala ir pazīstama ar savu silto klimatu, skaistajām pludmalēm un satriecošajām dabas ainavām, tostarp Teides kalna nacionālo parku. Tenerife ir populārs tūristu galamērķis, kas piedāvā dažādas aktivitātes, tai skaitā ūdens sporta veidus, pārgājienus un naktsdzīvi. Tajā ir arī daudz kūrortu un viesnīcu, padarot to par lielisku vietu gan atpūtai, gan piedzīvojumiem.

Lidojumi uz Tenerifi airBaltic maršrutu tīklā jau ir iecienīta ceļotāju izvēle. Piedāvājot tiešos lidojumus no visām Baltijas valstīm un Tamperes, aizvien vairāk ceļotāju būs iespēja atklāt šo saulaino un pieprasīto galamērķi.

Maršruts Lidojuma biežums Sākuma datums Cena *, GREEN
Tallina – Tenerife (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 30. oktobris 225
Viļņa – Tenerife (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 31. oktobris 215
Tampere – Tenerife (Tenerife) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 1. novembris 235

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienā virzienā), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas.

Kā jau ziņots iepriekš, airBaltic publicējusi savu lidojumu grafiku gaidāmajai ziemas sezonai. Lidsabiedrība no Baltijas valstīm un Tamperes (Somija) veiks lidojumus 11 jaunos maršrutos, kā arī piedāvās aptuveni 80 maršrutus visā savā tīklā, lai savienotu Rīgu un citas reģiona pilsētas. Tas ir lielākais jauno maršrutu skaits ziemas sezonā, kādu jebkad piedāvājusi airBaltic.

Sākot no šī brīža, airBaltic mājaslapā www.airbaltic.com iespējams iegādāties biļetes jaunajos maršrutos par pievilcīgākajām cenām. Pirmā jauno ziemas sezonas galamērķu izpārdošanas akcija sāksies 16. maijā.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina ap 2 300 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 41 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%.