airBaltic prezentē 2024. gada kalendāru

8. decembris, 2023

Tuvojoties 2023. gada beigām Latvijas lidsabiedrība airBaltic prezentē ikgadējo kalendāru 2024. gadam. Jau tradicionāli modeles visiem 12 mēnešiem ir airBaltic darbinieces.

airBaltic 2024. gada kalendārs godina ievērojamas sievietes aviācijā, kuras ir piemērs daudzveidībai, spēkam un aizrautībai. Turklāt šis izdevums ir īpaši veltīts airBaltic iedvesmojošajām sievietēm – no pilotēm un salona apkalpes līdz vadītājām un speciālistēm –, atspoguļojot plašās iespējas šajā nozarē. Lidojumā un uz zemes viņu inteliģence un apņēmība veicina lidsabiedrības izaugsmi, iemiesojot arī Come under Our Wing (Nāc zem mūsu spārna) filozofijas būtību – godināt ieguldījumu airBaltic pozitīvajā gaisotnē, iedrošinot ikvienu pacelties uz jaunām virsotnēm.

Kalendāra fotogrāfijas iemūžinājusi Aiga Rēdmane, kura ar airBaltic sadarbojusies jau vairākus gadus. Aigas Rēdmanes asistents bija Ģirts Raģelis, modeļu stiliste – Līga Banga, bet par frizūrām un grimu bija atbildīgas mākslinieces Aija Ūdentiņa un Baiba Tiltiņa,

Ņemot vērā to, ka airBaltic ir Baltijas lidsabiedrība, kas savieno reģionu ar pasauli, visi dizaineri un zīmoli, kuru apģērbi kalendāra fotogrāfijās redzami, ir no Baltijas valstīm – PIXIE Won`t PlayLANGA.STUDIOUndress. Tāpat pārstāvēti tādi pasaulē atzīti zīmoli kā Massimo DuttiThe Sea SilkAprangaIvo Nikkolo un Maje.

Jaunos airBaltic sienas un galda kalendārus 2024. gadam ir iespējams iegādāties uzņēmuma biļešu kasē lidostā Rīga, kā arī lidsabiedrības mājaslapā: http://souvenirs.airbaltic.com/suveniru-katalogs/.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 45 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.