airBaltic savieno Rīgu ar Oslo jau 20 gadus

4. marts, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien atzīmē 20 gadus kopš tā veic tiešos lidojumus starp Rīgu un Oslo (Gardermūenes lidostu). Šo gadu laikā lidsabiedrība ar tiešajiem reisiem ir savienojusi savu mājas bāzi ar Norvēģijas galvaspilsētu, nodrošinot pasažieriem plašas ceļošanas iespējas, tostarp ērtus savienojumus uz galamērķiem visā pasaulē, pateicoties tās sadarbības partneriem.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Oslo bija viens no pirmajiem galamērķiem mūsu maršrutu tīklā 2004. gadā, un kopš tā laika pieprasījums pēc lidojumiem uz šo galamērķi ir turpinājis augt. Šobrīd airBaltic abas galvaspilsētas savieno ar līdz pat diviem lidojumiem dienā, nodrošinot pasažieriem lielisku savienojamību un ērtu ceļošanas pieredzi. Mēs esam pateicīgi mūsu partneriem Oslo par veiksmīgu sadarbību visu gadu garumā un ceram uz turpmāku sadarbību nākotnē.”

airBaltic no Rīgas uz Oslo veic lidojumus katru dienu, piedāvājot pasažieriem iegādāties biļetes divās lidojumu klasēs – Ekonomiskajā un Biznesa klasē. Lidsabiedrība no Oslo piedāvā arī lidojumus uz Tallinu un ziemas sezonā – uz Grankanāriju.

Galamērķis Lidojumu biežums Cena*, GREEN Cena*, BUSINESS Light
Rīga – Oslo (Gardermūene) Līdz 2 lidojumiem dienā 35 EUR 229 EUR

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienvirziena biļetēm), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas

Kopš lidsabiedrības pirmā reisa šajā maršrutā 2004. gada 1. martā airBaltic starp abām pilsētām ir pārvadājusi gandrīz divus miljonus pasažieru un veikusi vairāk nekā 29 tūkstošus lidojumu. Pirmais reiss šajā maršrutā tika veikts ar Fokker 50 lidmašīnu un ilga aptuveni divas stundas.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un Grankanārijas (sezonāli), piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.