airBaltic turpinās Grankanārijas bāzes darbību 2024./2025. gada ziemas sezonā

31. janvāris, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka turpinās nodrošināt lidojumus no sezonālās bāzes Grankanārijā arī nākamajā ziemas sezonā, kas sāksies 2024. gada oktobrī. Biļetes uz astoņiem tiešajiem maršrutiem jau iespējams rezervēt airBaltic mājaslapā www.airbaltic.com.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Ņemot vērā Grankanārijas sezonālās bāzes rezultātus un lielo pieprasījumu, turpināsim pakalpojumu sniegšanu no Grankanārijas ar tiešajiem lidojumiem astoņos maršrutos uz Skandināvijas un Baltijas valstīm arī nākamajā ziemas sezonā. Ziemas mēnešos, kad pasažieru pieprasījums tradicionāli ir zemāks, mēs esam izvērtējuši iespēju optimizēt savu darbību, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti. Sezonālās bāzes izveide un lidojumu veikšana no Grankanārijas ļauj mums nodrošināt pieaugošo pieprasījumu pēc saulainiem atpūtas galamērķiem ziemas sezonā. Mūsu paplašinātā klātbūtne Grankanārijā ne tikai uzlabo savienojamību, bet arī piedāvā pasažieriem plašu un ērtu ceļošanas iespēju klāstu, kā arī pakalpojumus, ieskaitot ceļošanu biznesa klasē.”

Maršruts Lidojumu biežums Sākuma datums
Grankanārija – Oslo – Gardermoena (Norvēģija) 1 lidojums nedēļā 2024. gada 27. oktobris
Grankanārija – Kopenhāgena (Dānija) 1 lidojums nedēļā 2024. gada 27. oktobris
Grankanārija – Tallina (Igaunija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 27. oktobris
Grankanārija – Rīga (Latvija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 28. oktobris
Grankanārija – Tampere (Somija) 1 lidojums nedēļā 2024. gada 29. oktobris
Grankanārija – Viļņa (Lietuva) 1 lidojums nedēļā 2024. gada 2. novembris
Grankanārija – Oslo Sandefjorda Torpa (Norvēģija) 1 lidojums nedēļā 2024. gada 2. novembris
Grankanārija – Billunda (Dānija) 1 lidojums nedēļā 2024. gada 2. novembris

Jaunajos maršrutos, kuros lidojumi tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām, kas šobrīd ir vienas no efektīvākajām lidmašīnām pasaulē, airBaltic piedāvās gan biznesa, gan ekonomisko klasi. Ekonomiskās klases GREEN tarifa biļetes ir piemērotas tiem cilvēkiem, kuriem būtisks ir ceļojuma budžets un kuri pēc nepieciešamības vēlas paši izvēlēties dažādus papildu pakalpojumus, piemēram, reģistrēto bagāžu, smago rokas bagāžu, maltītes lidojuma laikā un sēdvietu izvēli. Biznesa klases biļetes piedāvā pilna servisa biļešu komplektu, kas iekļauj tādas priekšrocības kā prioritāra reģistrēšanās un iekāpšana, sēdvieta biznesa klasē salona priekšpusē ar papildu brīvu sēdvietu, šādi gūstot lielāku privātumu, kā arī trīs ēdienu maltīte, neierobežota dzērienu izvēle un ātrāka izkāpšana no lidmašīnas pēc ielidošanas galamērķi.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 46 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.