airBaltic uzsāk lidojumus uz Bukaresti, Porto, Burgasu, Bilbao un Tivatu

2. maijs, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šonedēļ uzsāk tiešos lidojumus piecos jaunos maršrutos: Rīga-Bukareste (Rumānija), Rīga-Porto (Portugāle), Rīga-Burgasa (Bulgārija), Rīga-Bilbao (Spānija) un Rīga-Tivata (Melnkalne).

Bukareste ir Rumānijas galvaspilsēta un valsts lielākā pilsēta, sniedzot vienmērīgu vēsturiskā un modernā sajaukumu. Savukārt Porto ir otrā lielākā Portugāles pilsēta, kas pazīstama ar savu bagāto vēsturi, garšīgajiem ēdieniem un ainavām. Burgasa ir pilsēta, kas atrodas Bulgārijas Melnās jūras krastā un ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm un kūrortiem, kā arī ar seno vēsturi un kultūras mantojumu. Savukārt Bilbao ir pilsēta Spānijas ziemeļu daļā, kas pazīstama ar savu iespaidīgo arhitektūru, kultūru un pasaulslavenajiem muzejiem. Visbeidzot, Tivata ir Melnkalnes piekrastes pilsēta, kas ir pazīstama ar skaisto dabu un virkni vēsturisku objektu.

Maršruts Lidojuma biežums Sākuma datums Cena *, GREEN
Rīga – Bukareste (Rumānija) 3 lidojumi nedēļā 2023. gada 1. maijs 79 EUR
Rīga – Porto (Portugāle) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 1. maijs 169 EUR
Rīga – Burgasa (Bulgārija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 2. maijs 119 EUR
Rīga – Bilbao (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 4. maijs 155 EUR

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienā virzienā), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas

Plānotais lidojuma laiks starp Rīgu un Bukaresti ir 2 stundas un 30 minūtes, starp Rīgu un Porto 4 stundas un 25 minūtes, starp Rīgu un Burgasu 2 stundas un 40 minūtes, starp Rīgu un Bilbao 3 stundas un 50 minūtes, bet starp Rīgu un Tivatu 2 stundas un 40 minūtes.

2023. gada vasaras sezonā airBaltic no Baltijas valstīm un Tamperes piedāvās lidojumus 20 jaunos maršrutos. Šis ir lielākais jaunu maršrutu skaits, kādu airBaltic piedāvājusi vienā sezonā.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina ap 2 300 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 40 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%.