airBaltic uzsāk lidojumus uz jaunu ziemas sezonas galamērķi – GRANKANĀRIJU

2. novembris, 2022

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 1. novembrī veica pirmo tiešo lidojumu no Rīgas uz Grankanāriju Spānijā. Tas ir jau otrs airBaltic maršruts Kanāriju salās, piedāvājot labi zināmu, pievilcīgu atpūtas galamērķi vienā no apmeklētākajām salām pēc Tenerifes.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Grankanārijas pievienošana mūsu maršrutu tīklam paplašina airBaltic piedāvājumu gaidāmajā ziemas sezonā. Tā ir vieta, kur cilvēki labprāt izvēlas pavadīt aukstos mēnešos. Mēs esam priecīgi savienot Latviju ar vēl vienu saulainu, aizraujošu un pieprasītu galamērķi papildus Tenerifei, uz kuru lidojumi tika sākti pērn un kas uzrādījusi augstu pieprasījumu ceļotāju vidū.”

Lidojumi starp Rīgu un Grankanāriju Spānijā tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnu. Lidojums līdz Grankanārijai ilgs 6 stundas un 40 minūtes.

airBaltic turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem, kā arī plašu atpūtas galamērķu klāstu. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.