airBaltic uzsāk lidojumus uz jaunu ziemas sezonas galamērķi – Marakešu

31. oktobris, 2022
Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien veica pirmo tiešo lidojumu no Rīgas uz Marakešu Marokā. airBaltic tagad savieno Baltijas valstis ar pasaulē otru lielāko kontinentu – Āfriku. No Marakešas pasažieri var nokļūt Atlasa kalnos un Sahāras tuksnesī, kā arī šī pilsēta sniedz plašu apskates objektu piedāvājumu.

airBaltic operatīvās vadības direktors Pauls Cālītis norāda: “Mēs esam priecīgi uzsākt regulārus lidojumus mūsu pirmajā maršrutā uz Āfriku. Marakeša vai tā dēvētā Dienvidu pērle ir eksotisks un silts galamērķis, kā arī svarīgs ekonomiskais centrs arī Latvijai. Turklāt tai ir daudz ko piedāvāt arī kultūras cienītājiem. Kā vadošā lidsabiedrība Baltijas valstīs mēs turpinām attīstīt mūsu maršrutu tīklu, papildinot to ar aizraujošiem atpūtas galamērķiem arī ziemas sezonā.”

Maršruts Lidojuma biežums Sākuma datums Cena *, GREEN Cena *, Classic Cena *, Business Light Cena*, Business
Rīga-Marakeša 2 lidojumi nedēļā 2022. gada 31. oktobris 155 EUR 215 EUR 575 EUR 675 EUR

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienā virzienā), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas.

Lidojumi starp Rīgu un Marakešu Marokā ilgs 5 stundas un 30 minūtes, un tie tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām.

airBaltic turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem, kā arī plašu atpūtas galamērķu klāstu. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2000 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 36 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,96% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,04%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.