airBaltic uzsāk tiešos lidojumus no Rīgas uz Ļubļanu

25. aprīlis, 2024

Šodien, 25. aprīlī, Latvijas lidsabiedrība airBaltic, klātesot lidsabiedrības un RIX Rīgas lidostas pārstāvjiem, kā arī Slovēnijas vēstniekam Latvijā, uzsāka tiešos lidojumus starp Rīgu un Ļubļanu. airBaltic savienos abas pilsētas ar diviem lidojumiem nedēļā, paplašinot ceļošanas iespējas starp Latviju un Slovēniju.

Slovēnijas galvaspilsēta Ļubļana apvieno bagātu vēsturi un dinamisku mūsdienu kultūru, padarot to par aizraujošu Eiropas galamērķi. Tā atrodas starp Alpiem un Adrijas jūru, tajā ir gleznainas ainavas un caur pilsētas centru tek slavenā Ļubļanicas upe. Pilsētā apvienota vēsturiskā arhitektūra un mūsdienīga pilsētvide. Tajā ir daudz muzeju, galeriju un teātru, ko papildina gaumīgas kafejnīcas un tradicionālās ēstuves. Ļubļana, kas tiek slavēta par ilgtspējīgu pilsētvides attīstību, piedāvā ceļotājiem no visas pasaules siltu uzņemšanu un neaizmirstamas atmiņas.

Plānots, ka lidojumi starp Rīgu un Ļubļanu ilgs 2 stundas un 15 minūtes. Biļetes ir iespējams iegādāties airBaltic mājaslapā www.airbaltic.com.

2024. gada vasaras sezonā airBaltic piedāvās 15 jaunus maršrutus no Baltijas valstīm un Tamperes.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBalticdivus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBalticDaudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.