airBaltic uzsāk vasaras lidojumu sezonu no Viļņas

3. maijs, 2023

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic paziņojusi par 2023. gada vasaras sezonas uzsākšanu, piedāvājot četrus jaunus galamērķus no Viļņas. Šogad airBaltic piedāvās tādus jaunus atpūtas galamērķus kā Malaga (Spānija), Palma de Maljorka (Spānija), Nica (Francija) un Herakliona (Grieķija). Pirmais reiss no Viļņas uz Malagu izlidoja 2023. gada 2. maijā.

Mantas Vrubļiauskas (Mantas Vrubliauskas)airBaltic maršrutu tīkla attīstības vecākais viceprezidents: “Mēs esam apņēmušies nodrošināt saviem pasažieriem nevainojamu ceļojumu pieredzi un uzlabot savienojumus uz un no Baltijas. Sākoties vasaras lidojumu sezonai no Viļņas ar četriem jauniem vasaras galamērķiem, mēs esam priecīgi piedāvāt saviem pasažieriem vēl vairāk iespēju. Mēs esam pateicīgi par mūsu partneru, tostarp Viļņas lidostas, nenovērtējamo ieguldījumu un sadarbību. Turklāt šajā vasaras sezonā Viļņā bāzējas vēl viena airBaltic lidmašīna, un, pateicoties pieaugošajam pasažieru skaitam, esam priecīgi redzēt, ka mūsu tirgus daļa Viļņā turpina pieaugt.”

Tomass Zitiķis (Tomas Zitikis), Lietuvas lidostu maršrutu tīkla attīstības vadītājs: “airBaltic ir nozīmīgs un ilglaicīgs Lietuvas lidostu partneris. Esam ļoti priecīgi, ka šī aviokompānija skaidri uzsver turpmākos plānus investēt Viļņas lidostā un vienlaikus uzlabot savienojamības iespējas Lietuvas ceļotājiem. Šī uzņēmuma tirgus daļa Lietuvā pieaug, kas nozīmē, ka mūsu vietējie pasažieri arvien vairāk novērtē ērtas iespējas ceļot tā piedāvātajos maršrutos un augstu apkalpošanas līmeni.”

Maršruts Lidojuma biežums Sākuma datums Cena *, GREEN
Viļņa – Malaga (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 2. maijs 125 EUR
Viļņa – Palma de Maljorka (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 2. maijs 119 EUR
Viļņa – Nica (Francija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 3. maijs 79 EUR
Viļņa – Herakliona (Grieķija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 4. maijs 115 EUR

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienā virzienā), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas.

Lidojumi starp Viļņu un Malagu ilgs 4 stundas un 30 minūtes.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina ap 2 300 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 41 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%.