«airBaltic» uzsāk ziemas sezonu ar 13 jauniem galamērķiem

6. novembris, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi par 2023. gada ziemas sezonas sākšanu, no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes piedāvājot lidojumus uz 13 jauniem galamērķiem. Šis ir visu laiku lielākais jauno maršrutu skaits, par ko lidsabiedrība paziņojusi vienas ziemas sezonas ietvaros. Šīs sezonas sākšana tika atzīmēta ar lidojumu no Rīgas uz Agādīru (Maroka), kas izlidoja šodien, 2023. gada 4. novembrī.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs esam gandarīti paziņot par lielāko jauno maršrutu skaitu ziemas sezonā, kādu jebkad piedāvājusi airBaltic. Gatavojoties gaidāmajai ziemas sezonai, mēs rūpīgi izvērtējam pasažieru pieprasījumu un analizējam tirgus situāciju. Mūsu vēlme strādāt Baltijā un Tamperē joprojām ir mērķtiecīga, tāpēc esam apņēmušies uzlabot savienojamību reģionā. Tāpat ar prieku paplašinām savu piedāvājumu ar jauniem maršrutiem un palielinātu lidojumu biežumu mūsu esošajos atpūtas un īso brīvdienu maršrutos.”

Paredzams, ka lidojumi starp Rīgu un Agādīru ilgs 5 stundas un 45 minūtes.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 400 darbinieku. airBaltic flotē ir 44 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.