airBaltic uzsāks lidojumus no Tamperes uz NICU un MILĀNU

10. februāris, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka tiešo lidojumu saraksts no savas bāzes Tamperē (Somija) tiek papildināts ar reisiem uz Nicu (Francija) un Milānu (Itālija). Sākot no maija, reisi uz jaunajiem galamērķiem tiks veikti divas reizes nedēļā.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) saka: “Pēc dažiem mēnešiem mēs svinēsim mūsu bāzes Tamperē pirmo gadadienu, un līdz šim Somijas pasažieru pieprasījums ir attaisnojis mūsu cerības. Pēc šiem panākumiem mēs lidsabiedrībā airBaltic esam gandarīti par iespēju pievienot šīs divas skaistās pilsētas mūsu maršrutu tīklam, jo gan Nica, gan Milāna ir ļoti populāras ceļojumu izvēles. Ceram, ka šogad pasažieru pieprasījums pieaugs vēl vairāk, tāpēc ar laiku varam sākt piedāvāt jaunus lidojumus uz dažādiem biznesa centriem un atpūtas galamērķiem.”

airBaltic no Tamperes jau veic tiešos lidojumus uz Kopenhāgenu (Dānija), Minheni (Vācija) un Amsterdamu (Nīderlande), kā arī uz saulainiem atpūtas galamērķiem Malagu (Spānija) un Rodas salu (Grieķija), kā arī turpina lidojumus uz Rīgu (Latvija).

Maršruts Lidojuma biežums Sākuma datums Cena *, GREEN Cena *, Business Light
Tampere-Nica 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 2. maijs 99 EUR 349 EUR
Tampere-Milāna 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 4. maijs 79 EUR 299 EUR

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienā virzienā), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas

Plānots, ka lidojumi starp Tamperi un Nicu ilgs 3 stundas un 35 minūtes, bet starp Tamperi un Milānu – 3 stundas 45 minūtes. Abi lidojumi tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 200 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 39 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,96% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,04%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.