airBaltic vasaras sezonas lidojumus uz Katāniju, Maltu, Portu un Valensiju veiks arī ziemā

16. maijs, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka vasaras sezonas tiešos lidojumus no Rīgas uz Katāniju (Itālija), Maltu, Portu (Portugāle) un Valensiju (Spānija) piedāvās arī gaidāmajā ziemas sezonā, kas sāksies 2023. gada oktobra beigās. airBaltic ziemas sezonā no Baltijas valstīm un Tamperes (Somija) veiks lidojumus 11 jaunos maršrutos, savu tīklu paplašinot līdz aptuveni 80 maršrutiem, lai savienotu Rīgu un citas reģiona pilsētas. Tas ir lielākais jauno maršrutu skaits ziemas sezonā, kādu jebkad piedāvājusi airBaltic.

Lidojumi uz Katāniju turpināsies 2023. gada novembrī un tiks atsākti 2023. gada martā, bet lidojumi uz Maltu, Portu un Valensiju no 2023. gada novembra tiks veikti divas reizes nedēļā. Izvēloties galamērķus, airBaltic ņem vērā pasažieru pieprasījumu un vēlmes, un šie četri bijuši ļoti populāri saulainas atpūtas galamērķi.

Sākot no šī brīža, airBaltic mājaslapā www.airbaltic.com iespējams iegādāties biļetes teju visos jaunajos maršrutos par pievilcīgākajām cenām. Pirmā jauno ziemas sezonas galamērķu izpārdošanas akcija sāksies 16. maijā.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina ap 2 300 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 41 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%.