Atpūtas ceļojumi uz TURCIJU! No Viļņas tikai par €225 (lidojums + 7 naktis viesnīcā)

25. oktobris, 2019

Atpūtas ceļojuma piedāvājums uz TURCIJU no Viļņas par €225 (lidojums + 7 naktis viesnīcā) ar tūroperatoru Novatours! Dodies atpūtas ceļojumā uz Alāniju, Turcijā,  rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 225 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Antālija ir pilsēta Turcijā, Vidusjūras piekrastē. Pilsētā dzīvo 798`507 iedzīvotāji (2008. gada dati). Antaljas pilsēta atrodas antīkās Pamfilijas (austrumos) un Līcijas (rietumos) teritorijā. Antalijā valda Vidusjūras klimats, un tā atrodas uz klints, kuru ieskauj kalni. Mustafa Kemals Ataturks teicis, ka bez šaubām Antalja ir pasaulē skaistākā vieta. Pēc 1970. gadā uzsāktās tūrisma attīstības pilsēta kļuvusi par starptautiski atzītu kūrortu.

Maršruts:

Viļņa – Alānija – Viļņa

Lidojumu datumi:

2019.g. 31. oktobris – 7. novembris

Viesnīca:

HMA Apart Hotel

atpūtas ceļojumi uz turciju no viļņas

ceļojuma piedāvājums uz turciju

NB! Novaturas.lt mājas lapa ir lietuviešu vai krievu valodā . Lūgums izmantot Google translate, ja tas nepieciešams. Ja vēlaties apskatīt citu viesnīcu piedāvājumu, skatīt ŠEIT

Cenā iekļauts:

Lidojums
Pasažieru nodeva (iekšzemes)
Viesnīca
Transfērs
Pasažieru nodeva
Reģistrētā bagāža un rokas bagāža
Jūsu izvēlētie papildus pakalpojumi
NOVATOURS pārstāvju ārvalstīs pakalpojumi.

Kur rezervēt?

NOVATOURS

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com