“British Airways” ienākšana Rīgā sniegs jaunas iespējas tūrisma nozarei

7. augusts, 2023

Šīs ziemas lidojumu sezonā lidostā “Rīga” darbu sāks Lielbritānijas aviokompānija “British Airways”, kas trīs reizes nedēļā lidos maršrutā Rīga–Londonas Hītrovas lidosta. Lielbritānijas nacionālās aviokompānijas ienākšana Rīgas lidostā sniegs jaunas iespējas gan pasažieriem, gan tūrisma nozarei kopumā.

Lidojumus starp Latvijas un Lielbritānijas galvaspilsētām aviokompānija uzsāks 29. oktobrī. Lidojumi notiks otrdienās, ceturtdienās un svētdienās un tiks izpildīti ar A320 un A321 lidmašīnām. Biļešu cenas ir abos virzienos ir sākot no 85 EUR vai 1 EUR + 23 500 Avios vai British Airways lojalitātes kluba valūtas. Biļetes uz šiem lidojumiem jau ir pārdošanā šeit.

“Esam patiesi gandarīti, ka pēc daudzu gadu sarunām “British Airways” atkal atgriežas Rīgā. Lidojumi no Rīgas uz Hītrovas lidostu ir ļoti gaidīti, un paredzams, ka pēc tiem būs liels pieprasījums. Tie dos lidostas “Rīga” pasažieriem jaunas iespējas izmantot “British Airways” plašo maršrutu tīklu tranzītā caur Hītrovas lidostu. Savienojums ar Hītrovas lidostu ir būtisks ne tikai lidostai, bet arī tūrisma nozarei kopumā, un esam gandarīti, ka Rīgas Investīciju un tūrisma aģentūra piedalījās sarunās un veiks investīcijas Rīgas kā galamērķa popularizēšanai Apvienotajā Karalistē,” uzsver lidostas “Rīga valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

Paužot gandarījumu par jauno galamērķi, “British Airways” reģionālais komercdirektors Emīls Delibaševs saka: “Turpinot investēt jaunos produktos, pakalpojumos un tehnoloģijās, priecājamies atklāt jauno maršrutu starp Londonu un Rīgu un ar nepacietību sagaidām iespēju oktobrī sveikt pasažierus mūsu gaisa kuģos.”

“British Airways atgriešanās ir lielisks apliecinājums Rīgas kā tūrisma galamērķa konkurētspējai reģionā. Lielbritānija ir viens no svarīgākajiem Rīgas mērķa tirgiem, un tiešie lidojumi no Hītrovas lidostas nodrošina mums iespēju piesaistīt plašāku un maksātspējīgāku britu auditoriju. Tāpat šī būs nozīmīga priekšrocība Rīgai sarunās ar investoriem un lielu korporatīvo pasākumu organizatoriem. Lidojumi tiks uzsākti jau oktobra beigās, un Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra jau plāno kopīgas mārketinga aktivitātes ar

“British Airways” par Rīgu kā ziemas brīvdienu galamērķi,” pauž Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis.

“British Airways” ir Lielbritānijas nacionālais gaisa pārvadātājs, globāla pilna servisa aviokompānija, kas nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 65 valstīm. “British Airways” klientiem ir pieejams viens no pasaulē plašākajiem lidojumu tīkliem gan iekšzemē, gan starptautiski, piedāvājot lidojumus uz un no centrālajām lidostām pasažieriem ērtā laikā. Savā ilgtspējas programmā “BA Better World” aviokompānija ir apņēmusies sasniegt nulles oglekļa emisijas līdz 2050. gadam.

Iepriekš lidsabiedrība izpildīja lidojumus uz Rīgu no 1997. līdz 2007. gadam.

2023. gada ziemas lidojumu sezona sāksies 29. oktobrī līdz ar pāreju uz ziemas laiku.

Sākuma datums Reisa Nr. Izlidošana no LHR Ielidošana RIX Reisa Nr. Izlidošana no RIX Ielidošna LHR
London Heathrow (LHR) to Riga (RIX) Latvia Winter 2023
2023.gada 29. oktobris BA880 Otrdien 14:20

Ceturtdien 12:10

Svētdien 14:10

Otrdien 19:05

Ceturtdien 16:55

Svētdien 18:55

BA881 Otrdien 19:50

Ceturtdien 18:00

Svētdien 19:40

Otrdien 20:40

Ceturtdien 18:50

Svētdiena 20:30


Par lidostu “Rīga”

Lidosta “Rīga” ir strauji augošs Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls, kas savieno Baltijas valstis ar Eiropas darījumu centriem un iecienītiem atpūtas galamērķiem. Apzinoties savu lomu un atbildību Latvijas tautsaimniecībā, lidosta “Rīga” attīsta ilgtspējīgus pakalpojumus un infrastruktūru, rūpējoties par darbiniekiem un apkārtējo vidi, ejot kopsolī ar sabiedrību un vietējo kopienu. Pievienojoties iniciatīvai “Net Zero 2050”, lidosta “Rīga” ir apņēmusies sasniegt klimata neitralitāti līdz 2050.gadam.

Par “British Airways”

Globālā aviokompānija un Apvienotās Karalistes nacionālais pārvadātājs “British Airways” jau vairāk nekā 100 gadus nogādā savus klientus tur, kur tiem nepieciešams. Aviokompānija savieno Lielbritāniju ar pasauli un pasauli ar Lielbritāniju, kopā ar saviem biznesa, koda koplietošanas un franšīzes partneriem apkalpojot vienu no plašākajiem starptautiskajiem maršrutu tīkliem. “British Airways” izpilda lidojumus uz galamērķiem vairāk nekā 65 valstīs. Tās uzņēmējdarbības mājvieta ir Londona un galvenā mītne atrodas Hītrovas lidostas 5. terminālī. “British Airways” ir vairāk nekā 1000 galamērķus visā pasaulē apkalpojošās aviokompāniju alianses “oneworld” dibinātāja. Ar “British Airways” preses centru var sazināties pa e-pastu [email protected]. Lai rezervētu lidojumu, apmeklējiet vietni BA.com. Saziņai izmantojiet Facebook un Instagram .

 

Avots: riga-airport.com