Carguru paplašina savu autoparku ar elektromobiļiem

13. aprīlis, 2021

Sadarbībā ar Somijas vadošās bankas “OP Corporate Bank plc. meitas uzņēmumu, līzinga pakalpojumu sniedzēju “OP Finance” SIA, Carguru papildina savu autoparku ar 25 jaunām, videi draudzīgām automašīnām – elektromobiļiem VW e-up! un Carguru lietotājiem labi jau zināmiem Toyota hibrīdiem.

“Šogad maijā būs 4 gadi, kopš mēs piedāvājam automašīnu koplietošanas pakalpojumus Rīgā. Visu šo laiku viens no galvenajiem izaicinājumiem mums ir bijis pārliecināt sabiedrību un partnerus, ka automašīnu koplietošana nav pagaidu parādība, bet nākotnē dominējoša, jauna automašīnas “īpašumtiesību” forma. Mēs esam priecīgi, ka mūsu partneru vidū tagad ir arī OP Finance, un mēs esam pārliecināti, ka mūsu sadarbība padarīs automašīnu koplietošanu pieejamāku, ērtāku un izdevīgāku Carguru lietotājiem. Atteikšanās no personīgās mašīnas ir jauns ērtas dzīves standarts pilsētā.” – atzīmē Carguru izpilddirektors Vladimirs Reskājs.

“OP Finance ir patiess prieks sadarboties ar Carguru, nodrošinot finansējumu jaunu, dabai draudzīgu automašīnu iegādei. Atbalstot zaļi domājošus uzņēmumus, mēs kopā veidojam labāku nākotni. Esam gandarīti, ka varam iedzīvināt ilgtspējīgu attīstību visos OP Bankas darbības virzienos, balstoties uz mūsu pamatvērtībām – atbildība un kopīga izaugsme.”– uzsver Elmārs Prikšāns, OP Corporate bank plc filiāles vadītājs Latvijā.

“OP Finance” SIA – ir vadošās bankas Somijā  “Corporate Bank plc” filiāle, kas Latvijas teritorijā darbojas kopš 2008. gada, sniedzot plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Biznesa medijs “Bloomberg Markets Magazine”, kas veido visas pasaules stiprāko banku “Top 20”, OP Corporate Bank plc atzinis par stiprāko Latvijā strādājošo banku, ierindojot to topa augstajā 8.vietā. Veidojot šo topu, “Bloomberg” kopumā analizēja to 97 pasaules banku sniegumu, kuru aktīvi ir vismaz 100 miljardi ASV dolāru.

Latvijā auto koplietošana parādījās 2017. gada maijā, kopā ar Carguru darbības uzsākšanu. Trīs gadu laikā, uzņēmums ir strādājis pie koplietošanas tirgus veidošanas un turpina noteikt tendenci, nostiprinot  “eco-friendly sharing” (apkārtējai videi draudzīgs automašīnu koplietošanas serviss)  virzienu pilsētā.