Ceļojuma piedāvājums uz HALKIDIKI (Grieķija) no Rīgas par €445 (Lidojums + 7 Naktis viesnīcā ar brokastīm + transfērs)

15. maijs, 2023

Ceļojuma piedāvājums uz HALKIDIKI no Rīgas par €445 (Lidojums + 7 Naktis viesnīcā ar brokastīm + transfērs uz viesnīcu) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Halkidiki pussalu Grieķijā un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 445 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā). Pēdējās vietas!

Saloniki ir otra lielākā pilsēta Grieķijā. Atrodas valsts ziemeļos pie Egejas jūras Termaikas līča pie Halkidīkes pussalas. Grieķu Maķedonijas galvaspilsēta. Sena pilsēta ar bagātīgu vēstures mantojumu. Liela osta un rūpniecības centrs. Svarīgs izglītības centrs — Saloniku Aristoteļa universitāte ir lielākā universitāte Grieķijā.

Halkidiki pussala ir apmēram 120 gara pussala Grieķijas ziemeļos, Egejas jūras ziemeļu krastā. Pussala kartēs atgādina trijžuburi, ietverot trīs atsevišķas pussalas – Kasandru, Sitoniju un Ajonoru. Pussala ir ievērojams tūrisma centrs.

Lidojuma maršruts:

Rīga – Saloniki – Rīga

Ceļojuma datumi:

2023.g. 27. maijs – 3. jūnijs

Cenā iekļauts:

Ceļojuma piedāvājums uz HALKIDIKI no Rīgas

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.