Ceļojuma piedāvājums uz KIPRU no Rīgas par €585 (lidojums + 7 naktis viesnīcā + transfērs)

9. marta, 2023

Ceļojuma piedāvājums uz KIPRU no Rīgas par €585 (lidojums + 7 naktis viesnīcā + transfērs) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Kipru un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 585.50 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Kipra ir salu valsts austrumu Vidusjūrā. Tā ir trešā lielākā sala Vidusjūrā pēc Sicīlijas un Sardīnijas. Kipra atrodas uz austrumiem no Grieķijas, uz dienvidiem no Turcijas un Sīrijas, uz rietumiem no Libānas, uz ziemeļrietumiem no Izraēlas, uz ziemeļiem no Ēģiptes. Kipra ir trešā visvairāk apdzīvotā valsts Vidusjūrā un tā ir viena no populārākajām tūristu galamērķiem. 2004. gada 1. maijā Kipra kļuva par Eiropas Savienības dalībvalsti un 2008. gada 1. janvārī Kipras Republika pievienojās eirozonai.

Lidojuma maršruts:

Rīga – Larnaka – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. 14. – 21. maijs

Ceļojuma piedāvājums uz KIPRU no Rīgas

Cenā iekļauts:

  • Viesnīca ar izvēlētos numuriņu (bez brokastīm / ar brokastīm / brokastis un vakariņas)
  • Tiešais lidojums Rīga – Larnaka – Rīga
  • Transfērs uz izvēlēto viesnīcu
  • Nododamā bagāža + Rokas bagāža lidojuma laikā

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.