Ceļojums uz BATUMI (GRUZIJA) no Rīgas par €349 (Tiešie lidojumi + Viesnīca 7 naktīm + Transfērs)

31. maijs, 2024

Ceļojums uz BATUMI (GRUZIJA) no Rīgas par 349.50 EUR, ja braucienā dodas 2 personas (tiešie lidojumi ar AirBaltic + viesnīca 7 naktīm + transfērs). Lidojumus izpilda aviokompānija Air Baltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Batumi Gruzijā un rezervē biļeti par labāko cenu. Braucienu organizē tūroperatots Tez Tour. Pēdējās vietas!

Batumi ir pilsēta Gruzijas Dienvidu piekrastē, kas atrodas pie Melnās jūras. Tā ir viena no lielākajām pilsētām Gruzijā un populārs tūrisma galamērķis, kas slavens ar savu vēsturisko un arhitektonisko mantojumu, kā arī ainaviskajiem skatiem uz Melno jūru.

Batumi ir ļoti kosmopolītiska pilsēta, un tajā ir daudz dažādu kultūru un reliģiju ietekmes. Tajā ir arī daudz muzeju, kultūras centru, restorānu un naktsklubu, kā arī skaisti parki un pludmales. Batumi ir pazīstams arī ar savu moderno arhitektūru, piemēram, Batumi Boulevard, kas ir viens no pilsētas slavenākajiem apskates objektiem. Tāpat tajā ir daudz skaistu baznīcu, kuriem ir vēsturiska nozīme.

Pilsētā ir daudz iespēju izbaudīt aktīvu atpūtu, piemēram, peldēšanu, slēpošanu, izjādes pa kalniem, kā arī baudīt vietējos ēdienus un vīnus.

Maršruts:

Rīga – Batumi – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. 9. – 16. jūnijs

Cenā iekļauts:

Ceļojums uz BATUMI (GRUZIJA) no Rīgas

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta 23kg nododamā bagāža + 8kg rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.