Dokumentāla filma “Koučsērfings: ceļotāja piezīmes” kinoteātrī “Splendid Palace”

31. janvāris, 2020

2020. gada 12. februārī plkst. 19.00 kaislīga koučsērfotāja Kristofa Pehofera ceļojumi viņa paša uzņemtā dokumentālā filmā “Koučsērfings: ceļotāja piezīmes”. Viņš iemūžināja 9 mēnešu garu piedzīvojumu, ceļojot no Ziemeļamerikas līdz Āzijai, par naktsmājām izvēloties nevis hosteļus, bet gan 53 svešinieku viesistabas.

Režisors Kristofs Pehofers ir teicis: “Man ir apnicis dzirdēt stereotipus un klišejas, tāpēc es vēlos ar šo filmu parādīt, ka mēs visi esam vienlīdzīgi un ka mēs varam uzticēties viens otram neatkarīgi no tā, no kurienes mēs nākam vai kur atrodamies. Kāda mums ir ādas krāsa, kādai reliģijai piederam, kāds mums ir dzimums vai seksualitāte! Ar šo filmu un jūsu palīdzību es vēlos parādīt, ka pasaule nav ļauna vieta, bet tā ir brīnišķīgu cilvēku pilna.”

Visā pasaulē attiecību veidošana starp dažādām kultūrām bieži ir saistīta ar bailēm, piesardzību un dažreiz pat noliegumu. Tieši tāpēc režisors Kristofs ir radījis filmu, kas parāda, ka brīnišķīgu draudzību nodibināšana dažreiz prasa tikai dažus soļus citu cilvēku virzienā.

Tāpēc galvenā uzmanība filmā ir vērsta uz cilvēkiem, kuri piedalās koučsērfingā un tam, cik šie cilvēki ir dažādi. Filmā ir parādīts, piemēram, 21 gadu vecs students kopmītnēs, ģimene, kas koučsērfingā piedalās trīs paaudzēs, nūdists Manhetenā un transpersona Bangkokā.

Dokumentāla filma “Koučsērfings

Kāpēc nesākt dalīties ar kaut ko personīgu?

Kāpēc nesākt, uzaicinot viņus uz savu viesistabu, aprunāties, pasmieties un apmainīties idejām sēžot uz vēl neiepazītā drauga dīvāna?

Vai Tu esi gatavs uzņemt svešinieku savā viesistabā?

 

Vairāk par filmu www.splendidpalace.lv

 

Koučsērfings – CouchSurfing