Drīzumā: airBaltic jaunā mobilā lietotne uzlabos ceļošanas pieredzi

10. maijs, 2024

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic paziņo par drīzumā gaidāmo jauno mobilo lietotni. Tās funkcijas ievērojami uzlabos ceļošanas pieredzi visiem uzņēmuma klientiem. Paredzēts, ka lietotne būs pieejama sākot no šī gada vidus, un tā piedāvās ērtu lietošanas pieredzi ar plašu iespēju klāstu, kas izstrādāts, lai uzlabotu lidsabiedrības esošo pakalpojumu nodrošināšanu.

Jaunās funkcijas iekļaus lietotājam draudzīgu saskari un tehnoloģijas, kas nodrošinās labāku veiktspēju. airBaltic ir pievienojusi funkcijas, kas ļaus ceļotājiem vieglāk pārvaldīt rezervācijas, sekot to statusam un saņemt jaunāko informāciju par izmaiņām. Lietotnē būs iespējams veikt vairāk pielāgojumu, piemēram, pievienot bagāžu un izvēlēties maltītes. Lidsabiedrība lietotnē ieviesīs arī digitālās iekāpšanas kartes, lai atvieglotu piekļuvi lidostās, kā arī paplašinās funkcijas airBaltic Club biedriem.

airBaltic lojalitātes un partnerību nodaļas vadītājs Māris Rudens: “Mēs esam gandarīti jau tagad atklāt gaidāmos uzlabojumus mūsu jaunajā mobilajā lietotnē, kas ir izstrādāta, lai ievērojami uzlabotu mūsu klientu ceļošanas pieredzi. Šī gada vidū uzsāksim mūsu lietotnes darbības pirmo posmu, tāpēc mūsu pasažieri var sagaidīt vēl vairāk progresīvu funkciju, kas uzlabos viņu ceļošanas pieredzi ar airBaltic.”

Jaunā airBaltic lietotne aizstās pašreizējo, kuru ik gadu izmanto vairāk nekā 250 000 lietotāju, tai katru mēnesi ir vairāk nekā 150 000 aktīvu lietotāju un ik mēnesi tiek veiktas vairāk nekā 5 000 rezervācijas. Tā būs pieejama visiem airBaltic klientiem, kā arī tajā būs vienkāršs reģistrēšanās process jaunajiem lietotājiem.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBalticdivus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBalticDaudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.