LIELISKI JAUNUMI! E-Vīza uz INDIJU no Latvijas tikai no $10

10. septembris, 2019

Vai plāno doties uz Āziju un nepieciešama vīza uz Indiju? Lieliski jaunumi! Vīzas iegūšana šobrīd ir daudz vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Lai iegūtu vīzu, šobrīd to iespējams iegūt internetā (e-vīza). Tas ir arī lētāk nekā iepriekš!

Saskaņā ar Indijas valdības interneta vietnē ievietoto informāciju e-vīza paredzēta “Ceļotājiem, kuru mērķis ir apmeklēt Indiju, atpūtas, gadījuma vizītē, draugu / radu apmeklējums, īslaicīga medicīniska ārstēšana vai gadījuma rakstura biznesa vizīte”. Lai pieteiktos e-vīzai, jūs varat pieteikties tiešsaistē šajā lapā: Indian Visa Online.

Lai ceļotu uz Indiju pasei jābūt derīgai vismaz 180 dienas no ieceļošanas dienas Indijā.

Ņemiet vērā, ka iegūstot e-vīzu, ir jāizdrukā Indijas vīzas kopija, kuru saņemat pa e-pastu, un, ceļojot uz Indiju, tā jāņem līdzi. 

Jaunā e-vīza arī ļauj iebraukt Indijā vairākkārt! Tagad jūs varat atstāt Indiju un atkārtoti ieceļot ar vienu un to pašu e-vīzu. Indijas vīzai elektroniski jāpiesakās vismaz 4 dienas pirms ceļošanas uz šo valsti. E-vīzai iespējams pieteikties divreiz gadā.

Lai nokļūtu Indijā, seko līdzi travelfree.lv ceļojumu piedāvājumiem. Ik pa laikam ir akcijas un cenas ir sākot pat no 320-350 eur turp-atpakaļ.

E vīza uz INDIJU:

  • Mēneša maksa par e-vīzu: $25  (jūlijs – marts)
  • Mēneša maksa par e-vīzu: $10 (aprīlis – jūnijs)
  • 5 gadu tūristu e-vīza: $80
  • 1 gada tūristu e-vīza: $40

e vīza uz indiju no latvijas