ECOLINES atsāk autobusu satiksmi starp RĪGU un PRĀGU

10. jūnijs, 2020

ECOLINES  atsāk starptautisko autobusu satiksmi starp Rīgu un Prāgu jau no 2020. gada 18. jūnija! Starp Rīgu un Prāgu reisi tiks veikti katru dienu ar pieturām Varšavā, Belostokā, Viļņā, Kauņā, Paņevežā, Vroclavā un Hradec Kralovā.

“ECOLINES” ir lielākais un pieredzējušākais starptautisko autobusu operators Baltijā, kas ik dienas ļauj pasažieriem komfortabli ceļot starp 20 valstīm un 205 pilsētām. “ECOLINES” starptautisko autobusu pārvadājumu tirgū darbojas jau 20 gadu. Ieguldot nopietnu darbu un nepārtraukti attīstoties, tas šobrīd piedāvā visplašāko maršrutu tīklu kā Baltijā, tā ceļojumos uz Rietumeiropu un Austrumeiropu. Savas darbības laikā “ECOLINES” kļuvis par vienu no lielākajiem un veiksmīgākajiem Latvijas uzņēmumiem.

Izbraukšanas laiki

Rīga – Prāga 18:00
Prāga – Rīga 12:30

Biļešu cenas Rīga – Prāga ir sākot no 55 eiro, Rīga – Varšava no 35 eiro.

Kur iegādāties?

ECOLINES.NET

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.