“Eirotrips” no Rīgas tikai par €95 kopā: ROMA, BARSELONA, PARĪZE vienā ceļojumā!

26. janvāris, 2024

Vēlies doties neaizmirstamā ceļojumā! Esam sagatavojuši Tev “Eirotripu” no Rīgas: Rīga – Roma – Barselona – Parīze – Rīga vienā ceļojumā tikai par €95 ar aviokompānijām Ryanair / Vueling! Rezervē aviobiļetes par labāko cenu. Nenokavē, rezervē jau tagad, visu lidojumu cena kopā 95 EUR!

Ryanair piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. “Ryanair” ir Īrijas lielākā aviokompānija. Tā tika dibināta 1985.gadā un šobrīd tā ir no lielākā zemo cenu aviokompānija Eiropā ar vairāk kā 200 galamērķiem 36 valstīs.

Maršruts:

Rīga – Roma – Barselona – Parīze – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. 25. februāris – 8. marts

eiroptrips no rīgas

Kur rezervēt?

KIWI.COM

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.