Goda ģimenes bez maksas var izmantot ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktu lidostā “Rīga”

17. augusts, 2023

Lidosta “Rīga” ir iesaistījusies Latvijas Goda ģimeņu programmā un piedāvā Goda ģimenes programmas dalībniekiem bez maksas izmantot ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktu, dodoties ceļā no Rīgas.

Pasažieriem, kuriem ir goda ģimenes apliecība – “3+ Ģimenes karte”, tā jāuzrāda ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktā kopā ar iekāpšanas talonu un personas dokumentu.

“Mēs gribam veidot pozitīvu pasažieru pieredzi lidostā un priecājamies atbalstīt Latvijas goda ģimenes, piedāvājot 100 % atlaidi ātrās drošības pārbaudes kontrolpunkta izmantošanai. Kā ģimenēm draudzīgs uzņēmums mēs gan rūpējamies par saviem darbiniekiem, gan ar prieku piedāvājam arvien jaunus pakalpojumus un ērtības mūsu klientiem – ģimenēm ar bērniem,” gandarījumu par jauno sadarbību ar Goda ģimeņu programmu pauž lidostas valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

Tāpat Goda ģimenes programmas dalībnieki var doties lidostas ekskursijā ar 10 % atlaidi no pamatcenas, paredz ar Sabiedrības integrācijas fonda Goda ģimeņu programmu parakstītais sadarbības līgums.

“Ģimenēm draudzīgas vides veidošana ir mūsu kopīgs uzdevums, kas izriet no visdižākajam iniciatīvām un attieksmes. Daudzbērnu ģimenēm un tām ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti, iespēja lidostā bez maksas izmantot ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktu ir nozīmīgs solis ģimenēm draudzīgas vides veidošanā Latvijā. Esam patiesi priecīgi, ka Latvijas “Goda ģimene” programmas dalībnieku pulks turpina paplašināties, sniedzot  arvien daudzveidīgāku  piedāvājumu klāstu kartes īpašniekiem,” atzīmē Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Citas iespējas ceļotājiem ar bērniem lidostā “Rīga”

Ikviens pasažieris, ceļojot ar bērniem, lidostas “Rīga” lidostas termināļa zonā pēc drošības pārbaudes var izmantot bezmaksas bērnu ratiņus. Vecākiem ar zīdaiņiem pieejamas četras zīdaiņu aprūpes telpas, savukārt lidostas kafejnīcās, restorānos un “Narvesen” kioskos bez maksas pieejams karsts ūdens zīdaiņu pārtikas pagatavošanai, kā arī iespējams bez maksas uzsildīt zīdaiņa ēdienu. Mazajiem pasažieriem terminālī ir pieejami arī vairāki rotaļu laukumi, kuros pavadīt laiku līdz lidojumam.

 

Avots: riga-airport.com