Iepazīsti Roju ar audiogidu “Rojas jūras stāsti”!

11. oktobris, 2023

Talsu novada tūrisma speciālisti šoruden realizējuši sen lolotu ideju – audiogidus dažādās novada pilsētās un ciemos! Aplikācijā izi.Travel ceļotājiem būs pieejami pavisam septiņi virtuāli stāsti par Talsiem, Roju, Dundagu, Kolku, Sabili, Mērsragu un Valdemārpili, un turpmāk ik mēnesi prezentēsim katru no tiem. Sestdien, 14. oktobrī plkst. 12.00 Rojas tūrisma informācijas centrā Selgas ielā 14E vairāk varēs uzzināt par audiogidu “Rojas jūras stāsti”.

Būs interesanti stāsti par putniem, akmeņiem, buriniekiem, zvejniecību, jūrniecību, mākslu, kultūru un sportu. Rojas tūrisma informācijas centra vadītāja Kristīne Voldemāre nodemonstrēs, kā audiogidu lietot savā viedierīcē un pastāstīs par tā tapšanu. Kopā izmēģināsim, kā tas strādā. Pasākuma noslēgumā Rojas pludmalē ikviens apmeklētājs varēs izmēģināt audiogidu komplektā ar sBalance segvejiem.

Audiogids “Rojas jūras stāsti” tapis ar ES Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda finansiālu atbalstu. Projektu realizēja radošo industriju uzņēmums “Story Hub”. Tekstu un interviju autore ir žurnāliste Anitra Tooma. Liels paldies visiem Rojas iedzīvotājiem, kas dalījās ar saviem stāstiem, kā arī Rojas Jūras zvejniecības muzejam, bibliotēkai un tūrisma informācijas centram.  Visi audiogidi būs pieejami bez maksas tiešsaistē un lietotnē izi.Travel jebkurā viedierīcē ar interneta pieslēgumu.

 

Avots: visittalsi.com