Iespēja iepazīt Rīgu ar profesionāliem jūras kajakiem

17. jūlijs, 2020

Iespēja iepazīt Rīgu ar profesionāliem jūras kajakiem. Rigakayaking.com jaunuzņēmums, kas radies virtuālajā 48 stundu sporta inovāciju hakatonā SportHack 2020 Latvija, piedāvā tiešsaistes platformu ātrai laivu īrei Rīgā ar astoņiem unikāliem maršrutiem, kas ļauj izbaudīt dažādus Rīgas skatus, un sajūtas, Izmantojot inovatīvu tīmekļa vietni, kur lietotāji var rezervēt laivu un sekot dažāda garuma un sarežģītības maršrutiem, kas pielāgoti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem laivot gribētājiem.

“Esam radījuši platformu, kur katrs, kurš vien vēlas, Rīgā var ātri tikt pie laivas, izvēlēties maršrutu, kas sakārtoti pēc grūtības pakāpes un garuma, un uzreiz doties izbraucienā. Mūsu misija ir noņemt visus ierobežojumus, lai nokļūtu līdz laivai – neziņu par cenu, maršrutu, drošības jautājumiem, lai kļūtu par ūdens atpūtas transporta “Bolt” vai “Uber”,” stāsta “Riga Kayaking” līdzdibinātājs Matijs Babris, kurš šo ideju attīsta kopā ar Andru Martu Babri un Emīlu Krauci.

Kartes ar Rīgas skaistākajiem laivošanas maršrutiem jau tagad iespējams bez maksas saņemt Virsotne un Ceļotājs sporta preču veikalos. Drīzumā šo veikalu kasēs varēs iegādāties arī laivu nomas dāvanu kartes. Pieveicot visus 8 Rīgas laivošanas maršrutus iespējams laimēt braucienu gaisa balonā vai jahtu ekspedīcijā rudenī ar aktīvās atpūtas kustību Movement Spontaneous.

Vasara ir labākais laiks, lai dotos piedzīvojumā ar laivu, bet laivošanas pakalpojumu plānots turpināt arī Rudenī un pat ziemas periodā ekstrēmāku sajūtu cienītājiem.

riga kayaking