Izdod Ventspils novada tūrisma ceļvedi ar karti

30. marts, 2021

Ventspils novada pašvaldība pirmo reizi izstrādājusi tūrisma ceļvedi ar karti. Tās vāku rotā moto “Ventspils novads – videi draudzīga tūrisma galamērķis”.

Salokāmais tūrisma ceļvedis izdots latviešu, angļu un krievu valodā, kopējā tirāža ir 8000 eksemplāru. Tajā iekļauti 200 objekti, sagrupēti pa pagastiem un iedalīti šādās kategorijās: apskates objekti, aktīvā atpūta, naktsmītnes un atpūtas vietas, kafejnīcas un krodziņi, citi lauku labumi. Pirmo četru kategoriju objektiem norādītas GPS koordinātas, kā arī atzīmēta to atrašanās vieta kartē.

ventspils brosura

Tūrisma ceļvedī ievietotas 42 fotogrāfijas. Izmantoti arī vairāki attēli no tiem, kurus pēc pašvaldības aicinājuma šī gada sākumā iesūtīja iedzīvotāji. Ceļvedī iekļauti Līgas Sondares, Uģa Dadža, Aleksandra Hmeļņicka, Tatjanas Udodas, Līgas Arājas, Daces Pūpoliņas un Gunitas Zernevicas darbi.

Ventspils novada tūrisma ceļvedis ar karti būs pieejams Ventspils Tūrisma informācijas centrā, kā arī lielākajos novada tūrisma objektos, kafejnīcās un pagastu pārvaldēs. Pašvaldība to izmantos arī kā prezentācijas materiālu, norāda projektu vadītāja, uzņēmējdarbības un tūrisma speciāliste Evita Roģe, kura sagatavoja tūrisma ceļvedi. Ventspils novada ceļvedis un karte

 

Avots: www.kurzeme.lv