Izdots šīs vasaras Zemgales apceļošanas ceļvedis!

15. jūnijs, 2023

Zemgales tūrisma asociācija ir laidusi klajā pirmo Zemgales apceļošanas informatīvo izdevumu. Tas satur informāciju par šīs vasaras nozīmīgākajiem pasākumiem, kā arī jaunumiem un tūrisma aktualitātēm Bauskas, Dobeles, Jelgavas, Aizkraukles un Jēkabpils pilsētās un novados.

Izzinošai Zemgales apceļošanai tiek piedāvāti vairāki tematiskie maršruti, kā arī izcelti iecienītākie dabas objekti un asociācijas biedru piedāvājums.

Savukārt, čaklākajiem Zemgales apceļotajiem ir iespēja tikt pie veicināšanas balvām, piedaloties izdevumā iekļautā erudīcijas konkursā – atrisinot krustvārdu mīklu.

Izdevums drukātā veidā drīzumā būs ieejams Zemgales reģiona tūrisma informācijas centros un iecienītākajos apskates objektos, kā arī elektroniskā veidā lejupielādējams tūrisma informācijas centru interneta vietnēs vai travelzemgale.lv .

Sveiks, ceļotāj!

Mans vārds ir Inese. Esmu Zemgales tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētāja. Esam viena no četrām reģionālajām tūrisma asociācijām Latvijā, kurai šogad apritēs jau 20 gadi. Mūsu mērķis ir veicināt tūrisma nozares attīstību Zemgalē, apvienojot uzņēmējus, apskates objektus, iestādes un organizācijas, kuras vēlas iesaistīties un līdzdarboties šajā procesā. Man ir bijis tas gods būt vienai no asociācijas dibinātājiem un būt klāt tās izaugsmē. Esam godam pārstāvējuši Zemgales tūrisma uzņēmēju un objektu intereses gan valsts līmenī, gan ārvalstu tirgos. Mūsu – zemgaliešu – tūrisma piedāvājums ir bagāts, daudzveidīgs, tradīcijās balstīts un kvalitatīvs. Mums ir ko piedāvāt ikvienam ceļotājam! Šis informatīvais izdevums pie lasītājiem nonāk pirmo reizi. Te apkopota ceļotājiem noderīga informācija, kā arī ieteikumi katra novada iepazīšanai un jaunatklāšanai. Lai jauka un iespaidiem bagāta atpūta Dobeles, Jelgavas, Bauskas, Aizkraukles un Jēkabpils novadā – Zemgalē!

Lai skaista vasara Zemgalē!

 

Avots: www.travelzemgale.lv