Jauns LVM Glempings Tērvetē

17. septembris, 2021

Izveidota jauna, unikāla nakšņošanas vieta Tērvetē. Latvijas valsts mežu dabas parka glempings Tērvetē atrodas priežu meža ielokā līdzās Tērvetes ūdenskrātuvei un LVM dabas parkam Tērvetē. Teritorijā ir pieejami 3 veidu namiņi – makšķernieku namiņi, glempinga namiņi kokos un pazemes mājas.

Katrā no šiem namiņiem ir dažāds komforta līmenis. Glempinga mājās ir pieejamas visas ērtības laiskai atpūtai gan vasarā, gan ziemā. LVM dabas parka glempings ir paredzēts gan romantiskai atpūtai, gan atpūtai ar ģimeni un draugiem, gan kaislīgiem makšķerniekiem.

glempings tērvetē

Šajā rudenī ir iespēja rezervēt fantastiskas, omulīgas un romantiskas naktsmītnes ainaviskās un noskaņām bagātās LVM Tērvetes ūdenskrātuves krastos. Rezervēt naktsmītni var, zvanot +371 26115333 vai rakstot [email protected]!

Ģimenēm ar bērniem, dabas draugiem un romantikas baudītājiem pirmie rezervācijām ir pieejami namiņi kokos, ar atbilstošiem nosaukumiem – Bērzs, Priede un Ozols. Tērvetes dižajās priedēs, pāris metrus virs zemes, kopumā izbūvēti pieci akurāti koka namiņi. Metāla vītņu kāpnes un koka terase rada viegluma sajūtu un dod iespēju rāmos rītos un vakaros baudīt Tērvetes ūdenskrātuves ainavu, lēnas brokastis vai vakariņas.

Namiņi iekārtoti ar priedes un egles masīvkoka oriģinālmēbelēm, kas radītas Tērvetē – ar Latvijas valsts mežu Koktēlniecības darbnīcas vīru prasmīgajām rokām. Galdos, krēslos, plauktos, it visās koklietās, ieturēts Tērvetes raksturīgais kokamatniecības stils – stabilitāte, laika vērtība un pamatīgums.

Latvijas valsts mežu dabas parka glempingā ikviens atradīs labāko, aizraujošāko un interesantāko atpūtas veidu – smelties mieru ainavā un tuvākā apkārtnē, doties izbraucienā ar laivu, ūdens velosipēdu vai SUP, vai arī izpētīt pastaigu takas, aktīvās atpūtas, kultūrvēstures un citus objektus Tērvetē.

LVM dabas parka glempinga darbinieki labprāt izstāstīs par sezonas aktuālajām atpūtas iespējām, tūrisma objektiem, ieteiks maltīšu vietas un mazāk zināmas, bet atklājuma vērtas vietas Tērvetē.