Lēti lidojumi uz AZORU SALĀM no Rīgas par €220 turp-atpakaļ ar Lufthansa

2. maijs, 2024

Lēti lidojumi uz AZORU SALĀM no Rīgas par €220 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Lufthansa. Atrodi lētākos lidojumus uz Azoru salām un rezervē biļeti par labāko cenu.  Biļešu cena sākot no 220 EUR abos virzienos! Nenokavē, rezervē jau tagad!

Azoru salas ir Portugālei piederošs arhipelāgs Atlantijas okeānā, kas veido Azoru Salu autonomo reģionu. Arhipelāgs atrodas aptuveni 1600 km uz rietumiem no Portugāles kontinentālās daļas. Autonomā reģiona administratīvais centrs ir Pontadelgada Sanmigelas salā. Azoru salas veido 9 lielas vulkāniskas izcelsmes salas. Salās valda subtropu jūras klimats, kur lielā mērā ir sastopami mūžzaļie subtropu meži un krūmāji; vidējā temperatūra no 14 °C janvārī līdz 22 °C jūlijā. Nokrišņi 700—800 mm gadā.

Maršruts:

Rīga – Pontadelgada – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. maijs

Piemēri:

19. – 26.05. (235 EUR)
19.05. – 01.06. (220 EUR)

lēti lidojumi uz azoru salām no rīgas

NB! Atpakaļceļā ilga gaidīšana uz nākamo reisu. Tev būs iespēja palikt un apskatīt Frankfurti!

Kur iegādāties šos lidojumus?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauts: rokas bagāža (55x40x23 cm, 8kg) + Rokas soma (40x30x15 cm)

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.