WOW! Lēti lidojumi uz AZORU SALĀM no Rīgas par €24 turp-atpakaļ

5. novembris, 2021

Lēti lidojumi uz AZORU SALĀM no Rīgas tikai par €24 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair. Atrodi lētākos lidojumus uz Azoru salām un rezervē biļeti par labāko cenu.  Biļešu cena sākot no 24 EUR abos virzienos! Nenokavē, rezervē jau tagad! Lidojot uz Angliju nepieciešams PCR tests jebkurā gadījumā, vai persona ir vakcinēta vai nav pret Covid-19.

Azoru salas ir Portugālei piederošs arhipelāgs Atlantijas okeānā, kas veido Azoru Salu autonomo reģionu. Arhipelāgs atrodas aptuveni 1600 km uz rietumiem no Portugāles kontinentālās daļas. Autonomā reģiona administratīvais centrs ir Pontadelgada Sanmigelas salā. Azoru salas veido 9 lielas vulkāniskas izcelsmes salas. Salās valda subtropu jūras klimats, kur lielā mērā ir sastopami mūžzaļie subtropu meži un krūmāji; vidējā temperatūra no 14 °C janvārī līdz 22 °C jūlijā. Nokrišņi 700—800 mm gadā.

Maršruts:

Rīga – Londona – Pontadelgada – Londona – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. novembris – decembris

Piemēri:

27.11. – 04.12. (52 EUR)
27.11. – 11.12. (55 EUR)
04. – 11.12. (24 EUR)

lēti lidojumi uz azoru salām no rīgas

Pērkot caur Kiwi.com / tickets.lv / eDreams tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas, tiek atcelts un netiek uzspēts uz nākamo, tad tiek meklēts cits alternatīvs lidojums vai atgriezta nauda.

P.S. Atceries, ka lidojot atpakaļ gaidīšana Londonas lidostā ~12 stundas.

Kur iegādāties šos lidojumus?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes AZORU SALĀS:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.