Lēti lidojumi uz ISLANDI no Rīgas par €42 turp-atpakaļ

11. oktobris, 2019

Lēti lidojumi uz ISLANDI no Rīgas par €42 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Wizz Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Reikjavīku, Islandē un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 42 EUR abos virzienos ar Wizz Air kluba karti vai no 62 EUR abos virzienos visiem pārējiem.

Islande ir salu valsts Atlantijas okeāna ziemeļos starp Grenlandi, Norvēģiju un Britu salām, mazliet uz dienvidiem no polārā loka. Islandē dzīvo apmēram 350 tūkstoši iedzīvotāju un tās kopējā platība ir 103 000 km2. Galvaspilsētā Reikjavīkā un tās apkaimē dzīvo apmēram puse no valsts iedzīvotājiem. Islande atrodas uz Vidusatlantijas grēdas, kas ir robeža starp Ziemeļamerikas un Eirāzijas tektoniskajām plātnēm, tāpēc tai raksturīga augsta vulkāniskā un ģeoloģiskā aktivitāte. Pateicoties Golfa straumei, Islandes klimats ir pietiekoši mērens, lai vide būtu piemērota cilvēku dzīvei, neskatoties uz tuvumu polārajam lokam.

Maršruts:

Rīga – Reikjavīka – Rīga

Lidojumu datumi:

2019.g. novembris – decembris

Daži piemēri:

27.11. – 01.12.
27.11. – 08.12.
04. – 08.12.

Lēti lidojumi uz ISLANDI no Rīgas

Kur rezervēt?

WIZZAIR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20 cm.

Vairāk informāciju par WIZZ Discount Club karti var lasīt šeit!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes ISLANDĒ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com