Lēti lidojumi uz KOLUMBIJU no Rīgas par €628 turp-atpakaļ ar Lufthansa

7. marts, 2023

Lēti lidojumi uz KOLUMBIJU no Rīgas par €628 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Lufthansa! Atrodi lētākos lidojumus uz Bogotu, Kolombiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena par 628 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Kolumbija ir Dienvidamerikas ziemeļrietumu valsts. Galvaspilsēta — Bogota. Austrumos robežojas ar Brazīliju un Venecuēlu, Dienvidos ar Ekvadoru un Peru, rietumos ar Panamu. Ziemeļos valsti apskalo Karību jūra un Klusais okeāns rietumos. Kolumbijā ir neskaitāmi daudz augu un dzīvnieku, un bioloģiskās daudzveidības ziņā tā ir viena no pasaules bagātākajām valstīm. Kolumbija atrodas tuvu ekvatoram, tāpēc tur valda mitrais tropiskais (ekvatoriālais) klimats, kas gada laikā tikpat kā nemainās.

Maršruts:

Rīga – Bogota – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. aprīlis

Daži piemēri:

22.04. – 10.05. (628 EUR)
25.04. – 10.05. (628 EUR)
26.04. – 10.05. (648 EUR)

Lēti lidojumi uz KOLUMBIJU no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta Nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Naktsmītnes KOLUMBIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.