Lēti lidojumi uz MAROKU no Rīgas par €66 turp-atpakaļ

17. februāris, 2022

Lēti lidojumi uz MAROKU no Rīgas tikai par €66 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair. Atrodi lētākos lidojumus uz Marakešu, Maroku un rezervē biļeti par labāko cenu.  Biļetes cena sākot no 66 EUR par visiem lidojumiem. Nenokavē, rezervē jau tagad! Ieceļošanai Marokā vakcinētajiem pret Covid-19 nepieciešams tikai tests, plašāk par noteikumiem lasi: https://www.visitmorocco.com/en/travel-info/covid-19-travel-safely-to-morocco.

Maroka ir valsts Ziemeļāfrikā. Tā atrodas pie Atlantijas okeāna un Vidusjūras, kurus atdala Gibraltāra šaurums. 2014. gadā Marokā dzīvoja 33,8 miljoni iedzīvotāju. Oficiālās valodas ir arābu un berberu. 90% iedzīvotāju spēj sarunāties arābu valodā, bet 30–50% runā berberu valodās. Otra vispārēji lietota valoda Marokā ir franču valoda, kas tiek pasniegta skolās kā obligāts mācību priekšmets. Franču valodā runā apmēram trešā daļa iedzīvotāju. 99% no Marokas iedzīvotājiem ir musulmaņi sunnīti.

Maršruts:

Rīga – Berlīne –  Marakeša – Edinburga– Rīga

Lidojumu datumi:

2022.g. marts

Daži piemēri:

16. – 29.03. (76 EUR)
23. – 29.03. (66 EUR)

lēti lidojumi uz maroku no rīgas

NB! Pērkot caur Kiwi.com / tickets.lv / edreams tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas un netiek uzspēts uz nākamo, tad tiek meklēts citu alternatīvs lidojums vai atgriezta nauda.

Kur iegādāties šo ceļojumu?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes MAROKĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.