Lēti lidojumi uz Riodežaneiro no Rīgas par €565 turp-atpakaļ

7. novembra, 2022

Lēti lidojumi uz Riodežaneiro no Rīgas par €565 turp-atpakaļ ar aviokompāniju United / Air Baltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Brazīliju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 565 EUR abos virzienos.

Brazīlija ir valsts Dienvidamerikā, kas aizņem 47% no kontinenta. Tā ir lielākā valsts Latīņamerikā un piektā lielākā pasaulē. Arī pēc iedzīvotāju skaita tā ir piektā lielākā valsts. Ziemeļaustrumos, austrumos un dienvidaustrumos valsti apskalo Atlantijas okeāns. Ziemeļos tā robežojas ar Francijas aizjūras departamentu Franču Gviānu, Surinamu, Gajanu un Venecuēlu, ziemeļrietumos robežojas ar Kolumbiju, rietumos — ar Bolīviju un Peru, dienvidrietumos — ar Paragvaju un Argentīnu, bet dienvidos — ar Urugvaju. No 1500. līdz 1822. gadam Brazīlija bija Portugāles kolonija, tā ir vienīgā valsts Dienvidamerikā, kuras oficiālā valoda ir portugāļu valoda. Tā ir Apvienoto Nāciju dibinātājvalsts.

Maršruts:

Rīga – Riodežaneiro – Rīga

Lidojumu datumi:

2022.g. novembris

Daži piemēri:

21.11. – 05.12. (565 EUR)
21.11. – 07.12. (599 EUR)

Lēti lidojumi uz Riodežaneiro no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Rokas bagāža 55 x 35 x 25 cm + viena rokas soma 40 x 30 x 15 cm.  Abu bagāžu kopējais svars nedrīkst pārsniegt 12 kg.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes Brazīlijā:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.