Lēti lidojumi uz SAŪDA ARĀBIJU no Rīgas par €115 turp-atpakaļ

28. februāra, 2023

Lēti lidojumi uz SAŪDA ARĀBIJU no Rīgas par €115 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair un Wizz Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Saūda Arābiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 115 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Saūda Arābija ir valsts Arābijas pussalā. Tā robežojas ar septiņām valstīm, un ar astoto – Bahreinu to saista jūrā uzbērts ceļš. Saūda Arābija ir Arābu līgas, Līča arābu valstu sadarbības padomes, Islāma sadarbības organizācijas, Nepievienošanās kustības un OPEC dalībvalsts. Tā ir viena no OPEC dibinātājvalstīm. Saūda Arābijā ir karsts un sauss klimats. Vasarā gaisa temperatūra var sasniegt +50 grādus., bet naktis ir vēsas, un ziemā mēdz būt arī sals. Nokrišņu valsts lielākajā daļā ir maz; galvaspilsēta Rijāda saņem vidēji 85 mm gadā, bet Asīra kalnos to ir trīs līdz četras reizes vairāk. Saūda Arābijas sausais klimats ir iemesls tam, ka valstī nav pastāvīgu upju un ezeru.

Maršruts:

Rīga – Vīne – Dammāma – Vīne – Rīga

NB! Pievērs uzmanību, ka šie nav savienotie reisi, bet gan neatkarīgi lidojumi. Starp pārlidojumiem ir ilgs brīvais laiks Vīnē, pa kuru ir iespēja apskatīt pilsētu (turpceļā ~19h līdz nākamajam lidojumam, atpakaļceļā ~12h līdz nākamajam lidojumam).

Lidojumu datumi:

2023.g. marts – aprīlis

Piemēri:

27.03. – 08.04. (115 EUR)
17. – 29.04. (154 EUR)

lēti lidojumi uz saūda arābiju no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes SAŪDA ARĀBIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.